Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány éves kortól érdemes a...

Hány éves kortól érdemes a mai világba bulizni eljárni? Hogy csinálták régen és a mai lányok mikortól mennek el és mi az átlag? én 15/L vagyok és most szeretnék elkezdeni eljárni és kíváncsi vagyok ez hová számít kb.

Figyelt kérdés
2010. jan. 17. 18:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Még egy picit korai neked, még +1 év után már elfogadott sztem. Viszont sosem az átlagot keresd mert akkor már 13 évesen bebaszva fetrengtél volna valahol...
2010. jan. 17. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszönöm én is úgy gondoltam , hogy még várok egy félévet , mert azt mondják idősebbek , még ráér és hogy még ott lesz egyetem idő alatt is. :) köszönöm a választ
2010. jan. 17. 19:03
 3/3 anonim ***** válasza:

Ez nincs megszabva, ha neked most van kedved bulizni akkor most menj. Én 12 évesen is eljártam rock kocsmába, és mégsem ittam soha, csak beszélgettünk, hülyültünk egész este a haverokkal. Egyetemen már elég keményen tanulni kell, nekem kedvem sincs bulizni mellette. Aztán meg már a meló miatt nem lehet. 15 évesen már javában szórakozni járnak a fiatalok. Menj ha menni akarsz csak ne vidd túlzásba.

25L

2010. jan. 17. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!