Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Airsoftosok melyik a jobb...

Fodor Vajk kérdése:

Airsoftosok melyik a jobb pisztoly Desert Eagle vagy M9 beretta?

Figyelt kérdés

2014. szept. 3. 22:57
 1/5 anonim válasza:
Mindegyik jó. A beretta kisebb és olcsóbb, a desert pedig az ellentéte.
2014. szept. 8. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az erős túlzás hogy mindegyik jó.... Vannak nagyon gagyik, ereszt a tárjuk, egy lövésnél kinyomja az összes gázt a tárból, stb (nem azonnal, csak elég hamar)... Márkától függ. Beretta csak tokyo marui, desert meg nem tudom, az ritkább fegyver, de valószínűleg a megfizethető kategóriából a desert a jobb. Egy volt csapattársamnak desert van elég rég óta, és mai napig használja.
2014. okt. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 NemethRobert1911 válasza:
Nekem Tokio Marui CZ75ösöm van hobbinak.... és már lassan 10 éve bírja! és eléggé nagyon pontos! és sima rugós, nem elektromos, az nem bírta volna 10 évig kb... ugyan én nyomozóit végeztem tehát igazi fegyverekkel tanultam lőni nem csak játszós szinten, de utána sokkal jobban lehet az airsoftot is használni. ja meg hát valódi fegyverek ismerete alapján az ember teljesen mást választ. Airsoftban a lényeg h ha taktikai szaladgálást szereted akkor max CZ75 vagy BerettaM92 .. ha inkább otthon szeretsz lövöldözni lőlapra hogy 10 lövésből a katonai lőlapon meglősz-e 100 pontot 5 méterről...akkor inkább M1911 a barátod vagy egy Glock17 hasonmás. Csak hát láttam már olyan Umarex 911est hogy 40ezerért adják. pedig Airsoft... csak éppen kegyetlen pontos. és fém tokos, nem műanyag :)
2014. dec. 8. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 NemethRobert1911 válasza:

Ez az :) Nagyon ott van:

[link]

2014. dec. 8. 01:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 NemethRobert1911 válasza:
// ja ez ugye nem airsoft hanem gázpisztoly - igen nagy különbség - csak érdekességként mutattam hogy egy agyrém h gázpisztolyt akármilyen jól is néz ki... de mégiscsak 60eFt-ért tolják holott semmit nem szabad kilőnie... hivatalosan... ennél egy 60eFt-os AEG airsoft karabélynak is 100x több értelme van, mert azzal legalább lehet célralőni
2014. dec. 8. 01:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!