Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most őszintén mit jelentenek...

Most őszintén mit jelentenek ezek a jelek? (lent)

Figyelt kérdés

A facebookon vagy esetleg bárhol gyakran látok ilyen jeleket, de mi a jelentésük?


:3 ?

-.- ?

:S ?

^^ ?

-_- ?



2014. szept. 5. 15:41
 1/3 anonim ***** válasza:

:3 huncut,ravasz mosoly,akkor jó ha pl célozgatsz valamire

-.- ez a "ez a hozzászólás/személy olyan sötét h én inkább nem is kommentálom.szóval ezt teszed ki ha vmit szánalmasnak tartasz

:s msn-ről ránk maradt jel,mert ott smile is társult hozzá.a jelentése kb :én ezt nem akarom igazán,nincs kedvem nagyon semmihez. ez egy kicsit olyan gondterhelt arc is

(bocsi ezt nem találom hogy kell írni) ez "ohh ezt annyira imádom!!" gondolom főleg tini lányoknál találkoztál ilyennel sok szívecske társaságában

-_- mondjuk ebbe annyira nem vagyok biztos de ez ilyen semmilyen,egykedvü jel.


remélem segítettem :D

2014. szept. 5. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ :D
2014. szept. 5. 16:38
 3/3 anonim ***** válasza:
A 4.-et AltGr+3 kombinációval kell elővarázsolni. Kétszer egymás után, s akkor megjelenik mind a két jel.
2014. dec. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!