Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért nincsen kép ha az új...

Miért nincsen kép ha az új videókártyát bele rakom a gépbe?

Figyelt kérdés

Tehát én eddig 1 integrált videó kártyát használtam, és most vettem 1 új vidi kártyát(Valami Nvidia Geforce 210 pci).

De amikor belerakom a gépbe, akkor nincs kép, viszont ha vissza dugom a kábelt az integrált-ba akkor egyből van kép.

Mit tegyek?



2014. szept. 9. 08:09
 1/1 anonim válasza:
Tedd be a videókártyát, viszont a kabelt hagyd az alapba dugv(amikor van képed) és nézd meg, hogy a gép érzékeli-e. Ezt megteheted az msi afterburner-el (habár ez az alkalmazás nem észlelésre készült) ha érzékeli akkor telepítsd a drivert a kártyához(amit a gyártó oldaláról leszedhetsz) ha nem érzékeli a kártyát akkor is telepítsd a drivert és utána írd meg, hogy történt e valami
2014. szept. 10. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!