Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van köztetek olyan, aki magas...

Van köztetek olyan, aki magas szinten tud rajzolni? Mindegy, hogy kézzel, vagy gépen.

Figyelt kérdés
Nemsokára tetkót csináltatok,és meg is vannak az elképzeléseim,de előtte szeretném látni,hogyan is nézne ki amit megálmodtam.Szóval megköszönném,ha lenne bátor jelentkező,aki ingyér összedobna nekem valamit.:D
2014. szept. 11. 23:59
 1/2 anonim ***** válasza:

Nos, én nagyon jól rajzolok, mert a szakmámba vág, de nem értem, hogy mi ez a kérdés.

Az elképzelésedet a tetováló művész is megrajzolja. Meg is mutatja a vázlatot, és ha nem tetszik, mindig lehet korrigálni.

Persze nem ingyen van, de végül is a munkáját fizetnéd meg.

Ahogy én sem rajzolnék neked ingyen, mert a rajzért én dolgozom meg. Nem hiszem, hogy bárki ingyen rajzolna neked.

2014. szept. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Ez ugyanolyan munka, mint bármelyik másik. Mint ahogy egy profi fodrász se csinál neked ingyen hajfestést, vagy egy masszőr se masszíroz meg ingyen, így a grafikusoknak (akiknek amúgy se szeretnek fizetni) külön sértés a "dobj már össze valamit" meg "ingyen" kifejezések egy mondatban használata.

Az az összedobás órákig tartó, koncentrációt, kreativitást, és ügyességet igénylő fáradtságos munka.


Autószerelő vagy? Légyszi szereld már meg ingyen az autómat, az úgyis csak csavarozgatás, meg olajozgatás.


Tanár vagy? Magyarázd már el nekem ingyen órákon át a matekot, te úgyis kened vágod.


Informatikus vagy? Rakd már össze a gépemet és telepíts már rá winfost légyszi, az csak kattintgatás.


Majd a tetoválóművész lerajzolja neked, valószínűleg pénzért. Ha meg nem akarsz ezért fizetni, akkor a művészt nézed le, miszerint nem ér semmit a munkája. Akkor nem is érdemled meg a rajzot.

2014. szept. 12. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!