Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » TUMBLR! Nektek melyik tetszik...

TUMBLR! Nektek melyik tetszik a legjobban? Rangsoroljátok és írjatok róla véleményt

Figyelt kérdés

[link]

[link]

[link]

[link]



2014. szept. 14. 16:06
 1/3 A kérdező kommentje:
oO nem ez volt a kérdés:D
2014. szept. 18. 21:37
 2/3 anonim válasza:

1. [link]

téma miatt, és sok olyan kép van ami az én stílusom és tetszenek, viszont a zene egyáltalán nem jön be..

2. [link]

sokáig ilyen témám volt, de én raknék be valami háttért mert így egy kicsit tul..nemtudom:)

3. [link]

képek nem az én stílusaim, de nagyon jó a téma és a blog tartalma is illik hozzá!!!:D

4. [link]

nem azért ez az utolsó mert ez rossz, csak annyira nem tetszett mint a többi, nekem ez már túl semmilyen. a képek jók, zene nem tetszik:ss


ez az én véleményem:)

2014. szept. 20. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

szia. első vagyok, ne haragudj a félre értésért. :)

nekem:

1. [link]

ennek a stílusa áll hozzám a legközelebb, be is követtem és sok képet reblogoltam :)

2. [link]

kifinomult ízlés. nekem a képek letisztultságot, nyugalmat sugároznak, nem tudom miért :D :)

3. [link]

ezt is bekövettem és nem tudtam eldönteni, hogy 2., vagy 3. helyre rakjam.végül az döntött, hogy a képeket az Istenért se engedi reblogolni

4. [link]

nem rossz, sőt nagyon jó, csak nem az én stílusom, tőlem távol áll ez a csilivili, csicsás, cukormázas, (nekem)hippy korszakra hajazó világ.DE még egyszer hozzá tenném, nagyon ügyes a tulajdonosa!

2014. szept. 20. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!