Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi legyen a szövege?

LOTR kérdése:

Mi legyen a szövege?

Figyelt kérdés

Sziasztok! Youtube-on indítani fogok egy ilyen vlog-olós csatornát! Akarok csinálni egy bemutatozó videót, de nem megy a szöveg.... :/ Segítetek? Mit kéne mondani egy ilyenben. Voltak ötleteim, de egyik se hangzok jól! :( A késöbbikekben biztos menni fog, de az elején így nem.... Akinek van ötlete kérem írja meg!


Köszönöm! :)



2014. szept. 16. 16:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem, először is köszönj normálisan, lazán. Legyél vidám, nevetős és ne légy feszült.


Mond el pár mondatban, hogy mivel indult ez az ötlet, mi a háttere, mik a terveid a vloggal, esetleg kérdezd meg milyen ötleteket várnának a leendő nézőid.


Ezt szerintem írd le nyugodtan magamnak, és csak utána vedd fel. Ne legyen több másfél percnél.


Szóval, legyen benne a lényeg! :) Ha valakinek felkelted az érdeklődését, az pár másodperccel is sikerül!


Ha meglesz a vlogod, majd elküldöd? :)

2014. szept. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kösziii, majd üziben elküldöm! :) Tényleg köszönöm!
2014. szept. 17. 13:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Én kicsit átgondolnám a helyedben. A vlog arról szól, hogy érdekes gondolatokat fogalmazol meg, érdekesen körítve és előadva. Amikor önmagadról kell beszélned, akkor a témád te magad vagy, amit elméletileg nálad jobban senki sem ismer, és az egész eddigi életed szolgáltatja a tapasztalatot, amit átmeríthetsz a mondandódba. Sok-sok évnyi emlékből is ismeretből kell válogatnod 1-2 percnyit. Ha ennek az aranybányának a kiaknázására képtelen vagy, akkor mit gondolsz, milyen témákban tudnál érdekesen nyilatkozni? Ha magadat sem ismered, és nem tudsz valami épkézláb dolgot összehozni szinte korlátlan mennyiségű nyersanyagból, akkor miért gondolná bárki is, hogy neked meghatározó a véleményed, politika, gazdaság, videójátékok, popkulturális események, vagy bármely más témával kapcsolatban? Ezen gondolkodj el egy kicsit.
2014. szept. 18. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de szerintem ezzel könnyen megbirkózok!
2014. szept. 19. 14:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!