Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hobbiszobrászat érdekelne....

Hobbiszobrászat érdekelne. Hobbi szobrokat akarok készíteni MAX 40-50 cm-eseket hobbiból. Ezzel kapcsolatba akarok tanácsot kérni. Pl milyen anyagot használjak?

Figyelt kérdés

Kérdés tehát: milyen anyag lenne a legjobb ha nem akarom, hogy hamar kiszáradjon? Azt hallottam, hogy FIMO gyurma majdnem hogy tökéletes az ilyenre és szépen ki lehet formázni is. Namármost az a helyzet, hogy próbálgattam nemrég de pl elég nehéz megcsinálni egy kb 4-5 cm-es fejet, a többi részével viszont nem lenne különösebb bajom. Én precízre akarom készíteni, ha kell hónapokon át, de jóval gyorsabban elkészülnék vele ha tudnám pontosan, hogy miből, hogyan lehetne szépre készíteni.

Az alapokat mondjuk úgy tudom. Hogy kell egy talapzat arra drótból készíteni arányos vázat. körbevonni fóliával, vagy egyéb ilyenre alkalmas anyaggal és vékony réteget felvinni rá, stb... Az ilyenekhez van kézügyességem, de ez egy kissé kifog rajtam. Szóval minden tanácsot elfogadok. Ha valaki tud kérem segítsen. Előre is köszönöm!



2014. szept. 16. 16:32
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!