Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A kpop idoloknak mennyi...

A kpop idoloknak mennyi magánélete van?

Figyelt kérdés

Nyílván aki médiában vállalja magát eleve nehéz magánéletet élnie, és mint tudjuk ez ázsiában még neccesseb,ahogy itt jól le is írják.

[link]

Egyre vagyok kíváncsi, pl:. CL, vagy Park Bom

Általában régebben az idolok 12-14 évesen kerültek be (nem tudom ők hány évesen, de tudom hogy valaki 12 évesen és még mindig idol)

Nyílván a cég beosztásai miatt még a randi gondolatáig is alig jutnak el, ha szabadidejük van akkor nyílván alszanak azt se sokáig. Tehát arra akarok kilyukadni, ha van egy idol aki 12 éves korától nyomja az ipar és már lassan a 30 fele közeledik és már már tényleg könnyeket ejt, hogy de jó lenne egy család, akkor ők most.... szűzek (nem pont szexre gondolok hanem kapcsolatra, mert nem hinném, hogy valakinek lett volna 12 éves kora előtt egy hű de komoly kapcsolata)


2014. szept. 16. 21:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Sajnos semennyi magánéletük nincs. Főleg ha SM trénerről/befutott bandáról van szó. Az SM a halál.. De mivel te CL-t és Park Bom-ot említetted, ők ugye a YG-nél vannak és nekik már nagyobb szabadság jár, bár aludni ők sem tudnak. Általában olyan hajnali 2-kor (jobb esetben már éjfélkor) fekszenek le, de olyan reggel 5-6-7-kor már kelni kell és munka van. Ezzel számolniuk kellett amikor elmentek a válogatásokra de valljuk be őszintén azóta elég sokat változott a Kpop is :/
2014. dec. 28. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Egyetértek, és köszönöm a választ!:)
2014. dec. 28. 12:33
 3/3 anonim ***** válasza:
Igazából sajnos kb semennyi. Nem azt mondom, hogy mindenki megjátssza magát, de sajnos nem lehetnek teljesen önmaguk.Sajnos nem ismerem annyira az említetteket, de azt tudom, hogy a BTS nem játssza meg magát, ők tényleg olyanok, amilyennek mutatják magukat, de szinte biztos, hogy ha valamit nem úgy csinálnának, ahogy mondják, akkor ki lennének rúgva. Szóval nem lehetnek teljesen önmaguk ergo sajnos semmi magánéletük sincs. :(
2020. jan. 11. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!