Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ki győzne? Spider-Man vagy...

Ki győzne? Spider-Man vagy Batman?

Figyelt kérdés

2014. szept. 19. 10:56
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
88%
Rozsomák, ki más :D
2014. szept. 19. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Batman. Ő még a r1bancát is simán feláldozza ha a célnak megfelel.
2014. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Ehhez először összekellene mosódnia a Marvel és DC univerzumnak.
2014. szept. 19. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
4%

Spiderman-nak vannak különleges képességei, tehát Ő szuperhős, Batman nem szuperhős, nincs semmi képessége, esetleg az hogy gazdag.


Ezért spiderman nyerne, hacsak batman meg nem venné őt.

2014. szept. 19. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Tudom jól, hogy az egyik DC a másik meg Marvel! Ez csak egy elméleti kérdés... Batman is szuperhős, attól még, hogy nincsenek képességei. Szerintem Ő nyerne, mert okosabb és hát, már pókembernél sokkal érősseb ellenfelekkel is megküzdött (pl. Bane, Grundy, Deathstroke). Ha a "pálya" Pl. New York, akkor egész biztosan Batman nyerne, ha viszont mondjuk egy tornaterem akkor már Spider-Man az esélyesebb.
2014. szept. 19. 18:34
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

Loki!!!! *-* öt is megjelölted a kérdésednél mint témakör szóóóval ez egy érvényes válasz!!!!! :-D


De hogy a konkrétan a kérdésedre válaszoljak és ne csak a fanatizmusom alapvető és érthető feltételeinek hódoljak, hát azt hiszem... nem is tudom. Batmannak nincsenek szuper képességei de van egy csomó király kütyüje. Spiderman pedig egy szuper erővel rendelkező tag. Batman erős és jól verekszik. Spiderman viszont akrobatikusan kötél-háló mozog. (Ez de értelmetlenül hangzott,de remélem érted) és igy jobban meg tud közelíteni bárhol bármilyen helyet. Szóóóval ha nem nézzük hogy eggyik DC a másik MARVEL és egy semlegesnek mondható közegbe rakjuk őket szerintem inkább Batman annak ellenére hogy szuper erő nélküli hős. Több a tapasztalata és okosabb. Jobbak a segédeszközei és a hatékonysága. Sok minden szól Spiderman mellett is de inkább Batman mellett voksolok! :-)

2014. szept. 20. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim válasza:
0%

Prophet(Alcatraz) a Crysis-ből!!!!Ő kinyírná mindkettőt!Először mesében aztán a filmben és a játékban is! XD


Milyen idióta lehet az aki feltesz egy ilyen kérdést?

Ezek csak hülye kitalált hősök.Utálom mindkettőt!

2014. szept. 21. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Batman hiába van Pókembernek szuperképessége nem olyan jártas a harcművészetekben és nincs is akkora fizikai ereje. Ha esetleg Peter meglepné egy támadással a Denevérembert egy éjszaka a tetőn akkor Spider-Man nyerne viszont ha már mindketten tudnak a másikról és úgy találkoznának akkor Bruce mint ahogy már fentebb írtam.
2014. szept. 21. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Ez így igaz, de amúgy Spider-Man-nek van nagyobb fizikai ereje... (de még mennyivel)
2014. szept. 21. 20:12
 10/15 anonim válasza:
25%
Chuck Norris! Nem győzhet senki más! :D
2014. szept. 21. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!