Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Van még olyan hírportál ami...

Van még olyan hírportál ami nem hazudik?

Figyelt kérdés
Elegem van abból, hogy a legnagyobb netes hírportálok minden cikkükben hazudnak. Már a cím sem igaz, nem hogy a többi! Jó lenne találni egy olyan oldalt, ahol csak az igazat írják ferdítések és kamuk nélkül

2014. szept. 25. 08:04
 1/7 anonim ***** válasza:

Hazudni azért nem hazudnak, csak erősen véleményes, ahogy tálalják a mondanivalót :D Olvass bele mindegyikbe, aztán sz.rd le őket.


444, 168 óra, Magyar Nemzet, Kurucinfó, és akkor lefedted a szélsőségeket :)

2014. szept. 25. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Hogyne hazudnának, pl egy tegnapi cikk csak úgy találomra:

[link]


Jól tudjuk, hogy itt nem arról mákos tésztáról volt szó, ami nekünk a mákos tészta. Oké, lehet, hogy tésztaétel és darált mákgubó volt benne, de az újságíró nagyon jól tudja, hogy magyar ember mire asszociál a mákos tészta hallatán.

2014. szept. 25. 08:32
 3/7 anonim ***** válasza:
Nem érzem, hogy hazudtak volna. És ahhoz mit szólsz, hogy sokféle kész termékbe nikotint tesznek igen kis mennyiségben, ami szintén függőséget alakít ki. A hatóság meg nem keresi a termékben, hiszen csak azt nézik, hogy a címkén feltüntetett összetevők megvannak-e benne.
2014. szept. 25. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Inkább csak a cikkíró egy az egyben átemelte az angol cikket, és baromira nem tudott fordítani. Nem az első eset, a milliárdot és a billió-t folyamatosan, következetesen keveri a fordítójuk...
2014. szept. 25. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
De itt azt érik el, hogy bele sem olvasok. Már anélkül is tudom, hogy a cikk úgysem arról szól, mint amit a címben írnak...
2014. szept. 25. 10:47
 6/7 A kérdező kommentje:
08.43 El tudom képzelni, hogy csinálnak ilyet is, de én még nem lettem függő egyik élelmiszertől sem, pedig elég változatosan eszek mindenféle szemetet is. :) Elvileg sok élelmiszerben van magától is nikotin, pl. a paradicsomban. Attól még furcsa módon én nem kívánom jobban. De tuti, hogy az élelmiszerfeldolgozók is jó nagyokat ferdítenek az összetételeken. A Pennyben árult darált hús színén is egyértelmű, hogy több, mint 50% zsír benne. A háztartási szemetes zsákokon is fel van tüntetve, hogy 60 Literes, és kisebb, mint a 25 literes kukánk. Kinek jó, ha átverik az embereket, hiszen egy csalódás után másképp áll hozzá mindenki, hosszú távon megéri ez nekik?
2014. szept. 25. 11:16
 7/7 anonim válasza:
Kuruc.info Alfahír Harcunk
2014. okt. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!