Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Romantikus fantasy történet...

Romantikus fantasy történet írásra vevő lenne valaki? ^^

Figyelt kérdés
Úgy gondoltam, hogy ketten írnánk a történetet a kitalált karakterekkel. ( Mindenkinek saját kitalált karaktere lenne ) És a saját karakterünket irányítva reagálnánk a másik irományára felváltva, mint egy szerepjáték. :)

2014. okt. 5. 19:50
 1/8 anonim ***** válasza:
Hidd el, ebből rohadt nagy veszekedések tudnak születni :D Ismeretlenek meg nem hiszem, hogy csak úgy benne lennének egy ilyenbe..még ha a barátomról lenne szó, akkor is meggondolnám :D Egyszerűbb, ha íróként viselkedsz, és saját magadat 2 külön helyzetbe képzeled..mint ha 2 éned lenne..és ez alapján megírod a sztorit.
2014. okt. 5. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Áh én szeretem a kihívásokat :D és sértődős sem vagyok. Ez végül is csak egy történet... nem hiszem, hogy nagyon el lehetne rontani ^^
2014. okt. 5. 20:04
 3/8 anonim ***** válasza:
Én benne lennék :D Már 3 éve csinálok ilyet így van benne tapasztalatom és élvezem is :D
2014. okt. 5. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Óh szuper :D Már csak azt kellene kitalálnunk, hogy hogyan XD Emailben esetleg? Te tapasztalt vagy, mondd hogy csináltad eddig :D
2014. okt. 5. 20:36
 5/8 anonim ***** válasza:
utálom a fantasy-t..de sok sikert..
2014. okt. 5. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Ez volt ám a hasznos hozzászólás :D Köszönjük mufurc utolsó, no de miért utálja ennyire a fantasyt? :)
2014. okt. 5. 20:54
 7/8 anonim ***** válasza:
2-ik vagyok, emailben csinálhatnank :D
2014. okt. 5. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mert manapság az emberi fantázia ilyen hülye alakú isten tudja kikről szol az isten háta mögött..Ennek se eleje ,se hátulja nincs,inkább egy romantikus dráma,amiben akadályok ellenére is egymásba találnak:):D Jobbszeretem:) De sok sikert,és hogy halad?!?:) Üdv:#5
2014. okt. 6. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!