Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ha Ritsuka (Loveless) és Ciel...

Ha Ritsuka (Loveless) és Ciel (Kuroshitsuji) "összekerülnének" akkor melyikük lenne a seme?

Figyelt kérdés
Fanartot szeretnék rajzolni és nem tudom eldönteni a felállást. Remélem van olyan aki érti,hogy miről beszélek és tud ötletet adni :3
2010. jan. 23. 20:00
 1/9 anonim válasza:
100%
A seme-uke elnevezést mindig keverem, de ismerem mind a két karaktert, szóval én a "Ciel van felül" felállásra voksolnék. :D
2010. jan. 25. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Szóval szerinted Ciel lenne a seme :D

köszi a választ^^

2010. jan. 25. 20:33
 3/9 anonim válasza:
Sztem Ritsuka...mivel az kicsit idősebb meg férfiasabb :D
2010. júl. 22. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy már nem aktuális a kérdés, de szerintem Ciel annyira törékeny és pici, hogy Őt tenném alulra, vagyis Ő legyen az Uke. A seme nekem mindig erős, vezéregyéniség karakter. De Ciel, olyan picurka és zabálnivaló! *o*


Én egy Ikuto ( Shugo Chara ) és Ciel rajzot fogok kapni karácsonyra, a legjobb barátnőmtől és Iku lesz a seme. :DD

2010. dec. 5. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

szerintem Ciel :D

(én ezt a kérdést Sebastian-nal és Luka-van /Uraboku/ teszem fel magamnak mindig xD)

2011. márc. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

21:26. Sztem nálad Sebastian lenne az Uke.

Az eredeti kérdésre viszont nem nagyon tudok válaszolni, bár inkább afelé hajlok, hogy Ciel lenne az Uke. Ő tényleg olyan kis törékeny ^^ (bármennyire is keménynek próbálja mutatni magét =D)

2011. júl. 23. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
tom hogy régi a kérdés..de huu ez egyre jobb lesz..nem tom sztem ciel lenne felül..mert ..mert hát azért mert ő olyan olyan ..aww nem tudom de ritsukát olyan könnyű leenni a lábáról..viszont lukat és sebastiant nem tom elképzelni..xdd
2012. aug. 24. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Saver válasza:
Szerintem Ciel seme lenne (felül :D ) . Még is csak ő a vezér xd
2013. nov. 26. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyik sem. Mindketten tipikus ukék...ez lehetetlen XD
2013. nov. 26. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!