Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a Thevr-ról?

Korcsika kérdése:

Mi a véleményetek a Thevr-ról?

Figyelt kérdés
Nem a videókról hanem Pistiről és Janiról. Szerintetek amúgy Janinak inkább helyes vagy babaarca van vagy mindkettő?Pistinek kék vagy zöld szeme van? Előre is köszi a válaszokat:)

2014. okt. 14. 22:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
13%
Nekem egyikőjük sem szimpatikus, csak pewdiepiet utánozzák, de nem ezért nem szimpatikusak, csak ha rájuk nézek, az még ok. De ha beszélni kezdenek akkor végem van. Idegesítő hang, részben megjátszott félelem..
2014. okt. 15. 05:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 benedek2489 válasza:
36%

te olyan hülye vagy baz+meg pewdiepie kur+ára angol vagy amerikai te g+ci és mivan ha utánozzák legalább magyarul hallod ugyan azt.


AMÚHGY ROHADT JÓK!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

2015. jan. 25. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
90%
Soha de SOHA az életbe nem láttam náluk jobb gamereket a magyarországiak közül. Legjobbak.
2015. márc. 11. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim válasza:
69%
Csak a tisztánlátás kedvéért, Pewdiepie svéd (Egyik kedves kommentelőnek címezném) Egyébként pedig nekem szimpik, Janinak tényleg babaarca van, Pisti szeme pedig szerintem zöld, nagyon látszik mikor az Alien Isolation-nel játszik:D
2015. okt. 1. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
15%
A büdös életben nem láttam náluk irritálóbb videóst. Az összes videóban megjátsszák magukat, nem is magukat adják... Szánalmas.
2015. dec. 21. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim válasza:
100%
Szerintem hatalmas arcok!!! Nem értem azokat akik nem szeretik őket... Nagyon sok videójukat láttam már és a mai napig nézem őket! Mindig fel tudnak vidítani! Sok elcseszett videós példát vehetne róluk! És a legfőbb hogy Jani és Pisti önmagukat adják!!! :-)
2016. jan. 17. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
78%
Mindenki aki azt mondja hogy szarok és szánalmas azok nagy hülye p*csök. Nem nem megjátszák magukat. Mit gondolsz? Egy horror játékban te nem f*snád össze magad?
2016. jan. 20. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Én kifejezetten bírom őket, pedig nem mondanám nagy gamernek magam, és még csaj is vagyok.:D
2016. márc. 22. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim válasza:
100%
Legjobbak :D náluk jobb gamer nincs magyarországon. Az aki azt mondja hogy megjátszák magukat... Hát az egyszerűen csak egy idióta. Én imádom Pisti stílusát :D Janinak tényleg babaarca van, de nekem sose jött be. PlayIT után meg majd megírom milyen színű Pisti szeme xD
2016. ápr. 27. 06:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Számomra nem szimpatikusak.
2016. máj. 21. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!