Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » AZ osztályfönöknö elkapott...

AZ osztályfönöknö elkapott hogy ittunk az osztálybulin mit mondjak neki hetfön hogy magyarázzam el a hejzetet?

Figyelt kérdés

2014. okt. 25. 08:11
 1/6 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok? Hol volt a buli: suliban, vagy valahol máshol? Mennyire volt kötött a program?
2014. okt. 25. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Fontos a kor meg a hely a kérdésnél! ?????
2014. okt. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
kor csak 15 hely egy vendeglo
2014. okt. 25. 17:38
 4/6 anonim ***** válasza:
Gondolom középsuli, hát az oszifő től függ milyen természetű. Muszáj elmondani? Mert ha nem akkor ne is. Egyépként meg értse meg, fiatalok vagytok stb., megígéritek nem fordul elő többet meg ilyenek.
2014. okt. 25. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Kicsit fiatalok vagytok, viszont az jó, h vendéglős buli volt, így azért lazább, mint ha pl. az osztályteremben, v az aulában isztok. :)

Mondd azt, hogy megbántad, vagy hogy csak kóstolgattál. Ha nem voltál részeg, akkor igazából nem mondhat semmit rá. Illetve nekem pl anyám se tiltott soha semmi piát, 12-3 évesen is már mindig belenyaltam, ha épp előkerült egy Baileys-es pohár. :) Ha jó fej szüleid vannak, akkor mondhatod azt is, h otthon rád bízzák.

A legfontosabb az, hogy tisztelettudó legyél, ne pofázz vissza a tanárnak, mert csinálhat bajt, ha olyanja van éppen.

2014. okt. 25. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nm vltam anyira reszeg :) eszre sem vette volna csak ugy vette eszre h le vetkoztem izommajorra s ugy tancoltam s fere hivott azt mondta hogy lehelj ram s rea leheltem s azt mondta hogy te valamit ihattal s menj haaza
2014. okt. 26. 08:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!