Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Építő jellegű kritikákat...

Építő jellegű kritikákat szeretnék, hogy szerintetek milyen a Tumblim? A válaszokat előre köszönöm.

Figyelt kérdés
[link]
2014. okt. 25. 13:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Egy szóval: sűrű. Én a sajátomon is jobban szeretem, ha szellősebb, átláthatóbb. Ezért van egy oszlopos témám és egyszínű hátterem. A gif se kéne háttérnek, mert lassítja, szakadozik meg minden, pedig nincs rossz videókártyám. Az autoplay kiakaszt, főleg, ha azt se találom hol kell leállítani. A posztjaidba nem szólok bele, de szerintem túl sok az idézet, nem lehet felfogni elég gyorsan, és mind ugyanarról szól. Mentsd el Draft-ba, ha már kitettél eleget egy nap, reblogolj pár képet, gifeket, ilyeneket, aztán tedd ki az idézetet, így nem sűrítesz mindent, és szebb lesz a végeredmény.
2014. okt. 25. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

egysíkú, mégsem összeszedett. engem is nagyon fel tud bosszantani az autoplay, és nekem sem tetszett, hogy a lejátszó gombja egy swag mögé van "rejtve"...ezt sem értem, miért swag? a posztok nagy része pont azt tükrözi, hogy az élet szar, magányos vagy stb. :D


az ilyen oldalakról visít, hogy téged nem is érdekel, hogy jó legyen, az a lényeg, hogy a legsablonosabb idézeteket reblogold, berakj alá egy mégsablonosabb zenét, amit mindenki berak, és készen vagy.


van ebben ugyan igazság, mert ha te meglátsz egy tökugyanilyen oldalt, neked is tetszik..mért? mert mondhatni igénytelen vagy, és ezzel sokan így vannak...tehát ha teszem azt, te egy facebook-os csoportba el kezdenéd reklámozni az oldalad, meg gyűjteni rá a követőket, csomóan áradoznának, hogy jajj, hát ez nekik nagyon tetszik stb. csak te is kövesd már be az ő tumblr-üket...:D

2014. okt. 26. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a véleményeket.
2014. okt. 28. 23:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!