Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Otthoni hobbi/elfoglaltság,...

Otthoni hobbi/elfoglaltság, ami nem erőlteti meg a szemet?

Figyelt kérdés
Sajnos elég gyenge a szemem, ezért az olvasástól, a netezéstől és a tv-zéstől egy bizonyos idő után mindig rámjön a fejfájás. Szeretnék valami olyan elfoglaltságot találni, ami egyrészt ezeknél kicsit kreatívabb, másrészt fejfájásmentes. :) Előrebocsátom, hogy köszi, de van munkám és párom is, szóval az ezzel kapcsolatos "ötleteket" inkább ugorjuk át. :)

2014. okt. 25. 16:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Nehéz lenne úgy, hogy nem tudunk rólad semmit. Nézz körül mik érdekelnek, mit akartál mindig is kipróbálni, belemélyedni vagy valami és max. ha nem jön be, nézel mást.
2014. okt. 25. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Alvás. :)
2014. okt. 25. 16:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Csak ötleteket gyűjtök, de ha így könnyebb: nő vagyok, huszonéves, otthonülő, érdekelnek a művészetek,az irodalom és a pszichológia. Szeretem a rejtvényeket, a logikával kapcsolatos dolgokat. Nem vagyok kifejezetten "nőcis" típus, szóval bármilyen ötlet jöhet, csak kíváncsi vagyok, mások mivel szokták agyonütni az időt. :)
2014. okt. 25. 16:43
 4/7 A kérdező kommentje:
16:35-ös válaszoló: az életem egyharmadát máris azzal töltöm :)
2014. okt. 25. 16:44
 5/7 anonim ***** válasza:
Én azzal tölteném a 100%-át is. :D
2014. okt. 25. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
akkor hajrá :)
2014. okt. 25. 17:07
 7/7 anonim ***** válasza:

Könyvek olvasása, filmek nézése, azok értelmezése, utána járása, agyalni rajta, beszélgetni róluk elég jó érzés. Ha jól értettem talán ezek érdekelnének a legjobban.


Szokásos tippnek ott a rajzolás/festés, először gyakorlás, fejlődés, majd megpróbálni üzeneteket közvetíteni. Szintén szépen bele lehet mélyedni.

2014. okt. 27. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!