Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan kezdjek hozzá a blog...

Hogyan kezdjek hozzá a blog íráshoz? Tapasztalt (abb) bloggerek véleményére kíváncsi vagyok! Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Régóta gondolkozom hogy milyen hobbim legyen és a blogolást már régóta nézegetem. Tanácsokat, tippeket szeretnék kérni az elkezdéséhez. A témát már kitaláltam ( ötletek, diy, köröm, és ehhez hasonló témában mindent az unalom ellen stb.) De úgy érzem kevés tapasztalatom van hozzá, és nem is szeretnék egy igénytelen semmire kellő blogot elindítani . Az építő válaszokat előre is köszönöm!

2014. okt. 25. 17:29
 1/7 anonim ***** válasza:
Akkor hagyd ezt a témát. Rengeteg a te ötletedhez hasonló blog van, nincs értelme még egynek.
2014. okt. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

#01. szerezz be egy szép, inspiráló füzetet. Írj bele mindig, legyen nálad sokszor. Cikk ötleteket, mondanivalókat fogalmazz meg benne.

#02. Sokan mondják, hogy a tartalom a legfontosabb, de ez nem így van. Valóban fontos a tartalom, de a kinézet még szembetűnőbb. Ne maradj a sablontémánál, tanuld meg használni a képszerkesztőket, tanulj meg CSS-t írni, mert ezek jelentősebb dolgok.

#03. Legyél elérhető más platformokon is. Ha felvállalod a neved, akkor legyen a blogodnak instagramja, facebook oldala is, így többen megtalálhatnak. Ha nem akkor ->

#04. Legyen egyedi szerkesztői neved. olyan, Tehát ne Alice vagy Holly, hanem valami egyedibb.

#05. Inspirálódj! Legyen bloglovinod, ott több híres blogot is találhatsz.

#06. NE írj kényszerből! Nagyon erőltetett, nem éri meg. Inkább legyen kevesebb, de minőségibb, jobban kidolgozottabb cikked. Ha ilyen körmös, DIY-es a blogod, akkor is lehet rajta komolyabb, személyesebb téma. Kérd ki az olvasók véleményét is. Nagyobb sikered lesz, ha nem csak magyarul írsz, hanem lefordítod angolra is. Így mások is megtalálhatják az oldalad.

#08. Javaslom, hogy csinálj saját DIY-eket ne csak kimásolj néhányat a Googleből.

2014. okt. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
#07. akart lenni a 8 helyett. :D
2014. okt. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

1. a blogolást mindenképpen elszeretném kezdeni, maximum nem lesz egy befutó blog.

2. köszönöm! Akkor rámegyek ezekre a témákra !

2014. okt. 25. 18:24
 5/7 anonim ***** válasza:
Nem a blogolásról szerettelek volna lebeszélni, csupán nem tartom a legjobban a témát. :)
2014. okt. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Bocsi! Sok témán gondolkoztam már de szerintem ez a téma áll a legközelebb hozzám! :)
2014. okt. 25. 22:02
 7/7 anonim válasza:
Mindenképpen azzala témával foglalkozz ami hozzád tényleg közel áll. Lehet hogy van rengeteg más blog is ami ezzel foglalkozik, ez igaz, de itt inkább az a fontosabb hogy legyen az egészben valami belőled is. Lehet hogy DIY, lehet hogy körmös, lehet hogy beauty, de hogyha azt érzi valaki hogy "na ebbe szívét lelkét beletette a blogger és egyszerűen van egy stílusa annak ahogyan előadja az egészet" akkor van értelme a dolognak. :) Én egy éve blogolok és egyáltalán nem vagyok egy vérprofi, de szeretem csinálni a blogot, és nagyon nagyon jó érzés amikor látom hogy vannak akiknek tetszik az amit itt kreálok, és az olvasók kedvessége is oltárian tud dobni a lelkesedésen. :)
2014. nov. 3. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!