Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Halloweeni öltözék és film?! 12/L

Halloweeni öltözék és film?! 12/L

Figyelt kérdés

Bulit szervezek és majdnem mindennel megvagyok már.


"Jelmez": nem szeretnék úgymond jelmezbe lenni, de az jó lenne, ha valami apró motívum, dísz vagy akármi kicsit utalna arra, hogy "halloween van". Ötletek? (Bocsi, ha kicsit hülyén fogalmaztam).

Film: inkább vígjátékokra lennék kíváncsi, de ha valaki tud 1-2 enyhébb, viccesebb horrort, az is szóba jöhet. (Kérek mindenkit, hogy írják oda, hogy melyik horror és melyik vígjáték, mert bevallom halloweeni filmeket még életemben nem néztem :S)

Előre is köszönök minden értelmes választ :)



2014. okt. 26. 20:42
 1/2 anonim válasza:
Ha Halloween-i bulit akarsz rendezni akkor ruhában ajánlani tudom: Vámpírfog és köpeny(általában ez bejön) és filmekből... hát...erre már nem tudok írni semmit...Remélem jó lessz a buli!
2014. okt. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
2014. okt. 27. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!