Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kezdjek festeni?

Bak Bálint kérdése:

Hogy kezdjek festeni?

Figyelt kérdés

15 éves vagyok és már napok óta töprengek ezen és rájöttem hogy festeni szeretnék. Elkezdtem nézegetni a dolgokat neten hogy mi merre, hogy hány méter, de nem tudom mi az ami jó nekem így kezdésként és mi nem. Nem tudom például hogy mire fessek vászon? Vagy mi? Ha xy akkor az miért jó? És miért más? Mivel fessek? Tempera? Olajfesték? És hol érdemes nézegetni ilyen dolgokat? Meg kb milyen összegekre kéne vadásszak? Mekkora vásznakra fessek? Szóval csak egy kis gyorstalpalóra lenne szükségem hogy hogyan s mint kezdjem el festői létemet. Tudna ezekben nekem valaki segíteni? Vagy ha esetleg van valami hasznos tanácsa/ tippje megosztaná velem?

15/F



2014. okt. 26. 21:10
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem először temperával (vagy vízfestékkel) egy sima rajzlapra. Amíg nem tudod, hogy tényleg akarod-e, megy-e, minek beleölni pénzt?
2014. okt. 26. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Igazából ezek megvoltak, és úgy érzem hogy mindenképp szeretnék komolyabban foglalkozni vele :)
2014. okt. 27. 21:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!