Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogy kell beállítani Facebooko...

Hogy kell beállítani Facebookon hogy ne lássák hogy "20 perce volt legutoljára aktív"?

Figyelt kérdés
Annyira idegesít hogy minden ismerősöm ezzel zaklat hogy "mért nem bírsz visszaírni, hisz láttam hogy 5 perce még aktív voltál" meg stb.. most a suliban nyilván nem fogok visszaírni minden ismerősömnek csak annak aki fontos. Annyira utálok magyarázkodni..

2014. okt. 27. 20:19
 1/4 anonim ***** válasza:
46%

Irígylem a problémádat , de tényleg.

Ha annyira zavar legyél rejtve , ilyen egyszerű.

2014. okt. 27. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Messengernél: Rámész alul, hogy emberek, ott lesznek azok, akik épp aktívak, te pedig legfelül. Ott ki tudod kapcsolni, hogy aktív legyél, így nem látják, hogy mikor voltál utoljára fenn
2014. okt. 27. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Már megcsináltam de még mindig látják és nem tudom hogy miért. ( Egyébként nem ez a legnagyobb problémám de nem kell hogy még emiatt is b*szogassanak, szóval le akarom magam rejteni.. Én kérek elnézést..)
2014. okt. 30. 21:05
 4/4 anonim ***** válasza:
El van nézve.
2017. máj. 17. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!