Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Benéztek a blogomra? Vélemény?...

Benéztek a blogomra? Vélemény? (lécci kifejtve)

Figyelt kérdés
[link]

2014. okt. 28. 11:30
 1/4 anonim válasza:

Ne sértödj meg nagyon őszinte leszek.

Unalmas a blogod.

De meg mondom mért, mert az emberek nem kiváncsiak sablonos hétköznapi dolgokra túl részletesen írsz magadról és a cselekményekről.

Ezeket a részleteket csak az olvasná végig úgy hogy közben nem kalandozik el és még érdeklödve megjegyzi is.Aki beléd van esve. Viszont mindenki más végig nézi előszőr a hosszú ságát, majd a tartalmát, és azt hogy sablonos és amolyan túl csajos ha ebből filmet csinálnának sajna csak a tinik néznék meg azokból is csak a csajok. :(


Bocsi de te kérted a véleményeket és azt hogy olvassák el a kívül állok.

És nem elvenni akarom a kedved a blog írástól félre ne érts csak túl csajos és unalmas kicsit dobd fel olyan dolgokkal amiket olvasva az olvasó felkapja a fejét és nem bírja abba hagyni az olvasást és kíváncsivá tudod tenni őt. Mert így a legtöbb ember kábé a 10-ik sor után már elveszíti az érdeklödését.


20/ F voltam.

2014. okt. 28. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem szeretem a 10 éves lánykák agymenéseit.
2014. okt. 28. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

1/2 Köszi, akkor változtatok rajta.

2/2 Cuki, hogy 10 évesnek hiszel, mikor sokkal több vagyok...

2014. okt. 28. 17:12
 4/4 anonim válasza:

Sziaa:)


Először is a blog sablon sztori..ahogy elnéztem a szereplőket (de most komolyan senki nem ismer Acacia Clarkon más szép lány a blogjába szereőlőként?!xdd) így arra következtettem, hogy lesz benne egy banda és a szereplőd szerelmes lesz a banda egyik tagjába..áá ez már kikövetkeztethető..Újíts a blogodon! Amúgy jól írsz csak a történettel van baj!:)


Bocsi de te kérted a véleményt :)

2014. okt. 30. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!