Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hogyan ijesszek? (több lent)

Hogyan ijesszek? (több lent)

Figyelt kérdés

pénteken halloweeni bulit tartok és nem tudom, hogy hogyan ijesztegessek.Valaki légyszíves mondjon csínyeket! 15L


kérlek, ha olyan válaszod lenne, hogy amerikamajmolás akkor menj inkább a temetőbe bőgni és ne válaszolj a kérdésre! köszi



2014. okt. 28. 19:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Mű fület fogsz a kezedben (úgy hogy az illető ne lássa) ami be van kenve ketchuppal vagy piros festékkel (csak néhány helyen mintha véres lenne) és belekezdesz a nagypapás trükkbe hogy "Nézd csak mi van a füled mögött" és "leszeded" a fülét. Én egy ilyet olvastam. :)
2014. okt. 29. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én a koleszban úgy hoztam rá mindenkire a frászt, hogy bebújtam az ágyneműtartójába, amíg az illető nem volt bent, majd ha bejött, le akart ülni az ágyra, felnyomtam az ágy tetejét(a koleszban rugós ágyneműtartójú ágyak vannak, amik nyikorgó hang kíséretében felpattannak)és ennyit mondtam, váá és úgy befosott mindenki, akivel megcsináltam! :D Bár nem tudom, hogy ezt otthon, nálatok hogy lehetne megvalósítani.
2014. okt. 29. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
ne érts félre, imádom a halloweent, de eleve "amerikamajmolás" :) 15 éves lány létedre meg elég szomorú, h ilyet kívánsz bárkinek is..
2014. okt. 30. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:

Nem tudom hogy tudnám a testvéremet megijeszteni Halloween előtt.

Lécci tudnátok valamilyen tippet mondani?


Valaki

2021. okt. 24. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Mivel a tesóm fiú nehezebb lesz őt megijeszteni. Na mindegy.

:) :D (:

2021. okt. 24. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!