Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Ismeri valaki ezt a régi...

Dinácska89 kérdése:

Ismeri valaki ezt a régi Karácsonyi/télapós mesét? (talán 90-es évek)

Figyelt kérdés

Szeretnék segítséget kérni egy régi Karácsonyi/télapós rajzfilm megtalálásában, ugyanis még kis koromban láttam, és sajnos a kazetta eltűnt, a címre pedig nem emlékszem.

Nagyon régen volt ezért csak ennyire emlékszem a történetből:

Egy kisfiú Karácsonyáról szól, aki egy tavon korcsolyázva észre veszi, hogy a tóba befagyott egy manó (természetesen Télapó egyik fősegédje) és kiszabadítja valahogyan.

Valamiért Télapó nem tudja az ajándékokat a gyerekeknek kézbesíteni, ezért a kisfiú fog segíteni ebben a manóknak. Télapó szánján járják be a világot, és amire még emlékszem, hogy a végére az ajándékok elfogynak, ezért az utolsó kisgyereknek, aki egy eszkimó kisfiú, építenek egy hóembert, aminek nagyon örül majd.


Hát sajnos ennyi maradt meg, tudom, hogy nagyon kevés, de remélem lesz olyan, aki ennyiből is kitalálja, melyik mese lehetett ez. :)

Előre is köszönöm szépen a segítséget. :)



2014. okt. 29. 16:05
 1/3 jadrolina válasza:

Én éppen ugyanezt a mesét keresem már évek óta. Sajnos válaszommal nem tudok neked segíteni, mert a címét én sem tudom, de együtt érzek. :D

Nagyon remélem, hogy valakinek eszébe jut a cím, mert nagyon szerettem ezt a rajzfilmet. Évek óta újra szeretném nézni...

2014. dec. 16. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Hát igen, én is reménykedem, hogy lesz valaki, aki meglep minket a mese címével. Legalább emlékeznék egy szereplő nevére vagy valami :) Nem baj, a remény hal meg utoljára. :) Egyszer csak meg lesz. Ha netán más forrásból megtudnám, ki fogom ide írni :)
2015. jan. 12. 13:27
 3/3 anonim válasza:
Sziasztok, én is sokáig kerestem! A címe: Télapó első karácsonya. Nekem sikerült meglelnem, de csak angolul: https://www.youtube.com/watch?v=IG_TATRKht4
2016. júl. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!