Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Milyen fényképezőgépet ajánlot...

Milyen fényképezőgépet ajánlotok? (nagyon megköszönném a segítségeteket)

Figyelt kérdés

nem vagyok se profi, sőt még kezdő se fotózásban. eddig telefonnal fotózgattam, de hát tudjuk milyenek a telefonnal készült képek... :DD

viszont van kreativitásom, és még ígyis sokan dicsérik a képeimet. Úgy gondoltam beruháznék egy normális fényképezőre.

eddig ami befutó az a Nikon L830. árban is megfelelő, és szerintem a tudása is bőven elég nekem.

a kérdést azért tettem fel, hátha tudtok jobbat, vagy ugyan ennyit tudót olcsóbban.

és még egy kérdés: tudtok ajánlani könyvet? hogy azért mégis legyen valami alaptudásom:D:)

előre is köszi:)



2014. okt. 31. 12:00
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez egy nagyon jó gép. De az árhoz még számolj bőven hozzá. Tok, kb 2000ft. Tölthető akku , legalább 2 garnitúra. Töltővel együtt.Kb 10000 ft. Plusz Sd kártya. Ez kezdés pont elég, de ez kell hozzá. Én példáúl töltőt olyat vettem ami 220V / 12V, autóba is tölt. Könyvet meg leirást adnak hozzá. Ebből nagyon jól meg lehet az alapokat tanulni.
2014. okt. 31. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Hülye azért nem vagyok" bótban most akciózzák a Nikon 1 S1-et. Egy másik kategória, és ugyan oda csak egy belépő gép, meg 10 megapixel, de jobb képminőség, feldolgozhatóság, sebesség és kézi beállítások. Olcsóbb is.


Persze ha a 34x-es zoom kell és a kihajtható LCD, akkor L830.

2014. okt. 31. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat!:)
2014. okt. 31. 23:06

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!