Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » SÜRGŐS! Mit adjunk elő az...

SÜRGŐS! Mit adjunk elő az iskolai farsangon? Többi lent

Figyelt kérdés

11.es osztályról van szó, 30an vagyunk.

Tudom, hogy volt már ilyen kérdés, de nem találtam jó ötletet. Légyszi segítsetek.:(


2010. jan. 26. 15:41
 1/6 anonim ***** válasza:
Legyetek számítógép! Egyvalaki legyen a monitor, 29-en pedig a ház... :)
2010. jan. 26. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Játsszátok el a "Bolygó neve a halál"-t. Egyvalaki legyen Ripley, egyvalaki a kislány, a többiek meg az idegenek :D
2010. jan. 26. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
legyetek fogak egy szájban, bár azt nemtom hogy kell eljátszani, mert egy fog nem csinál semmit sem
2010. jan. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hát nem tudom, mi valami merészebbre gondoltunk...:$
2010. jan. 26. 16:57
 5/6 anonim ***** válasza:

Játsszátok el a Közbiztonság című darabot! Egyvalaki lesz a magyar, egyvalaki a rendőrség, a többiek legyenek a cigányok. Verjék szarrá a magyart rendszeresen, a magyar menjen a rendőrséghez, ott pedig röhögjék ki. A színdarab felelőse pedig minden alkalommal kapjon 5 forintot, ahányszor a nézők nácit-rasszistát-fasisztát-masinisztát kiabálnak be. A darab végére még nyugdíjba mehetne.


Szerintem egy nagyon jó és nagyon aktuális ötlet.

2010. jan. 26. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Huhh ez tényleg jó! :O :D Csak az a baj hogy már többször szerepeltünk cigányként...xD
2010. jan. 26. 19:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!