Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik a legjobb/legijesztőbb...

Melyik a legjobb/legijesztőbb szabadulós szoba Budapesten?

Figyelt kérdés

2014. nov. 9. 14:56
 1/1 anonim ***** válasza:

Volt egy ilyen kérdése, csak mivel senki nem adott jó tippet, így keresgéltem és erre találtam. Bemásolom a válaszom, az a legegyszerűbb:

Na ezt hallgassátok: ajánlásra mentünk ide: Hasfelmetsző Jack játék.

Ez volt az első olyan hely (az első!), ami úgy tűnt, mint egy igazán vevőbarát hely! Szép előtér, gyönyörű játéktér, és olyan alaposan kidolgozott feladatsor, hogy leesett az állunk!

Hosszú volt a bevezető, bár kellett is - ja igen, ez nem szabadulós, hanem társasjáték élőben így egy olyan szabályrendszere van, mint egy társasjátéknak.

Na, a beveztő kicsit kemény volt, de bent minden elhangzott dolgot tudtunk használni és emlékeztünk rá..

Olyan szerteágazó feladatok vannak... kémia, anatómia, irodalom, földrajz, kódolás, csillagfejtés, zene... sztem a felét felsoroltam! Voltak szuperképességeink, mert csak azokkal lehetett megoldani a feladatokat. Nagyon össze volt rakva, nagyon gyönyörű volt és most volt először az az érzésem, hogy igazán beleéplem magam, mert rengeteg olyan kiegészítőt is belepakoltak, amit nem is használtunk, csak szimplán jól nézett ki.

Én ezt nagyonnagyon ajánlom, bár teljesen más, mint a szabadulósok, itt tényleg gondolkozni és összedolgozni kell!



http://www.gyakorikerdesek.hu/emberek__tarsasagi-elet__53187..

2014. dec. 11. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!