Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Hány éves korotoktól jártatok...

Hány éves korotoktól jártatok el esténként otthonról?

Figyelt kérdés
14 vagyok. Egy kisebb városban élünk. Sok korombeli már eljár esténként bárokba vagy hasonló helyekre. Sajnos az én társaságomban senki sem olyan igazán érett, nem mernek elmenni, nagyon korainak tartják. Szerintem ennyi évesen már simán ki lehet járni (nem olyan sokáig, nem is holtrészegre inni magunkat vagy bármi hasonló csak egy kicsit kimozdulni/szórakozni hétvégente).A testvérem 9 évvel idősebb nálam. Ő ennyi évesen már eljárt otthonról a barátnőivel.

2014. nov. 11. 18:44
 1/2 anonim válasza:

Én 14 évesen esténként nem jártam el sehová. Délután elmentem a barátaimmal sétálni, beszélgetni, esetleg átmentem hozzájuk, de kb. 9-re mindig haza mentem.

Amiért én nem ajánlom a bározást ennyi idősen: 1, 18 év alatt hivatalosan be sem mehetnél (asszem ez talán most már csak 16) 2, Ha nem is iszol sajnos az ott lévő részegesebb, erőszakosabb embereket ilyen fiatalon még nem tudják az emberek kezelni ---> 3, Ha mégis történik valami a kora beli barátok még nem igazán ismerik az elsősegély nyújtást vagy hogy hogyan is tájékoztassanak hivatalos szerveket. ---> 4, egyetlen egy alkalom is elég ahhoz, hogy ha a barátaid bepánikolnak egy életre tönkre tegyenek akár lelkileg, akár testileg.

Ha szeretnél elmenni én azt ajánlom hívd el magaddal a nagyobb tesódat. Neki több tapasztalata van, ha gond van tud segíteni.

Én is kisvárosban nőttem fel és bár mindenki ismeri a másikat, sajnos a szomszéd településekről is járnak át szórakozni és még az ismerősökben sem lehet tudni mi lapul.

2014. nov. 11. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én 15-16 évesen kezdtem el szórakozni/kocsmázni járni, én kis kisvárosban éltem akkor.
2014. nov. 12. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!