Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Fiatal (18 éves) lánnyal...

Fiatal (18 éves) lánnyal szeretnék színházba menni, tudnátok segíteni? (többi lent)

Figyelt kérdés

Zenei ízlésben és öltözködésben is alternatív, tipikus bölcsésztanhallgató stílus.

Mindketten megállapítottuk, érdekelne minket a színház, de megfelelő partner híján eddig nem nagyon volt alkalmunk belemerülni. A gond az, hogy mivel eddig nem jártam, ezért azt sem tudom mire lenne érdemes és főleg MIÉRT. Interneten próbáltam keresni ajánlókat, de mindenhol csak dícsérnek, mind olyan mint egy reklám.


Olyat keresek, ami lehetőleg nem történelmi, ami szórakoztató és randevúnak tökéletes.

Előre is köszönöm a segítséget! :-)


2014. nov. 21. 13:12
 1/1 anonim válasza:
Hát ez műfajilag, vagy komédia, vagy valami musical lesz. Ilyen előadások a Madáchban, a Centrál színházban és a Tháliában van szép számmal,valamint az Operettszínházban is találsz, onnan a Jövőre veled itt!-et ajánlom, bár nehezen lehet jegyet kapni rá. Egyébként egy alter lányt szerintem vihetsz komolyabb előadásokra is.
2014. nov. 28. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!