Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Egy kártyatrükkökre használt...

Egy kártyatrükkökre használt bicycle kártya kb mennyi ideig bírja, mennyi idő alatt kopik el?

Figyelt kérdés
Most vettem egy bicycle ryder back-et, trükkökre használom, és kb mennyi idő után nem lesz síkos?

2014. nov. 24. 18:34
 1/4 anonim ***** válasza:

Attól függ, hogy milyen jellegű trükköket csinálsz vele.

Nekem ha sokat használom, akkor kb. 1 hétig marad jó állapotban. Sokáig lehet használni csak vigyázni kell rá.

Nyilván az is számít, hogy te mit veszel elhasználtnak.

2014. nov. 25. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Attól függ hogy milyen szinten állsz, mennyit használod és ezek mellet vigyázol-e rá.

Amikor rám jön az öt perc akkor akár 2-3 pakli egy héten, persze ilyenkor tépek, gaff-et vagy gimmick-et gyártok. Normál napi ~0,5-1 óra használat miatt akár 1 évig is bírja, persze ez úgy érvényes hogy gyakorolsz és nem tanulsz :) .

A Bicycle az egyik legjobb minőségű kártyákat gyártja, ezek nem mennek tönkre olyan könnyen.

2014. nov. 25. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nekem egy pakli 1 hónap, trükkökre használom.

1 hónap úgy ha minden nap gyötröm.

2014. dec. 8. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ha nem ejted le tiszta helyen tiszta kézzel(nem izzadtal) használod és mindig visszarakod a dobozába akkor ha sokat trükközöl és gyakorolsz is, hetek/hónapok után is jó állapotban lesz. Amúgy ha nem olyan jó állapotú már a kártya felhasználhatod gimmicknek
2016. okt. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!