Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Az Xbox ONE controller, PC-n...

Az Xbox ONE controller, PC-n tudja ugyan azokat a funkciókat mint Xbox ONE-on?

Figyelt kérdés

Itt arra gondolok, hogy rezeg-e játék közben a controller, és hogy használja-e a ravaszokban lévő rezgő motorokat? Ha használja a ravaszokat, akkor a controller-el együtt rezeg, vagy külön amikor kell neki? Ezt úgy értem, hogy mennyire kompatibilis a játékokkal?


Kérem, hogy csak olyanok válaszoljanak, akiknek van vagy használtak már Xbox ONE controllerr-t PC-n. Előre is köszönöm a válaszokat!



2014. nov. 26. 23:08
 1/3 anonim válasza:
Xbox kontrollert nem lehet csatlakoztatni pc-re
2014. dec. 3. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Oké, akkor tájékozódj egy kicsit mielőtt ilyen hülyeségeket beszélsz.Komolyan nem értem az ilyen embereket...
2014. dec. 4. 00:53
 3/3 anonim válasza:
Ha tudod a választ akkor meg mi a szarnak kérdezed meg? Ne haragudj hogy hülyeséget válaszoltam én is azzal használom
2015. aug. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!