Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Általánosságban mekkora az...

Általánosságban mekkora az esély a nyerésre a Bors Rejtvénymagazin rejtvénypályázatain?

Figyelt kérdés

Az egyik rokonom lévén rendszeresen fejtem a Bors Rejtvénymagazint. A hozzátartozóm ugyanis rendszeresen járattatja a Bors bulvár napilapot, én csak hétfőnként és csütörtökönként elkérem tőle a rejtvénymagazint. Ha már úgy se fejti meg, akkor ne menjen a szemétbe.

A Bors Rejtvénymagazinban úgy általánosságban az összes skandináv rejtvényt megfejtem, köztük a pályázati rejtvényeket is. Eddig még nem küldtem be egy alkalommal sem a pályázati rejtvények megfejtéseit, azonban bizonyos időközönként érdekes tárgynyereményeket lehet vele nyerni (könyvek, étkészletek), amelyeket szívesen megpályáznék a helyes megfejtéssel. A postai költség nem vészes, továbbá a rejtvénymagazin számomra ingyenesen hozzáférhető (a rokonomnak köszönhetően).

Szóval az érdekelne lényegében, hogy mekkora az esély a nyerésre a Bors Rejtvénymagazin rejtvénypályázatain? Tudható-e és ha igen, akkor körülbelül mennyi ember küldi be rejtvénymegfejtéseit egy-egy rejtvénypályázatból a Borsnak?



#rejtvény #nyerés #valószínűség #bors #nyerési esély #rejtvénymagazin #Bors Rejtvénymagazin #pályázati rejtvény #rejtvénypályázat
2014. nov. 28. 09:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!