Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Valaki rendelt már Amerikából...

Lacci93 kérdése:

Valaki rendelt már Amerikából cosplay cipőt? Alul kifejtettem a kérdés lényegét :D

Figyelt kérdés
Mert az a problémám hogy be vannak írva a méretek és a maximum mindenhol 28,5cm az én lábam 45-46-os de összehasonlításban a 28,5cm = 44-es méret és nem tudom hogy megpróbálkozzak vele vagy ne.

2014. dec. 2. 08:16
 1/2 anonim ***** válasza:

Mi Ebay-ről rendeltünk (azt hiszem, Kínából jött) cosplay csizmát, de amerikai eladónál is láttam ugyanazt, így hátha segít.

Mi két számmal nagyobb csizmát vettünk (39-40-es cipőim/csizmáim szoktak lenni, ebből 41-eset rendeltünk), hogy biztos minden rendben legyen vele. Szárból bevetetni meg az orrot kitömni lehet, ha túl nagy, de fordítva nem - ezen a gondolaton alapult a méretválasztás.

Végül képzeld, nemhogy nagy volt, hanem pont jó! Az általában 39-es lábamra sem volt nagy a 41-es cipő.


Szóval ezek alapján én nem merném megkockáztatni a kisebb cipőt. Segíthet mondjuk ha leméred egy cipőd belső talphosszát, és az alapján válogatsz. Ha amerikai az eladó, biztos tud majd segíteni is ha kérdezel; nekünk a kínaiakkal elég érdekes beszélgetéseink voltak. :D

2014. dec. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi közben írtam egy e-mailt a boltnak ahol néztem és már a második válaszuk az volt hogy 29,5 azaz 46-osban is meg csinálják + 7 dollár ért úgyhogy reménykedem hogy az rendben lesz :D
2014. dec. 4. 10:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!