Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Propilén-glikol E1520, Növényi...

Propilén-glikol E1520, Növényi glicerin 99,5, %-os 1 kg, ezek jók az e-liquid készítéshez?

Figyelt kérdés

Találtam a neten: -Propilén-glikol E1520

-Növényi glicerin 99,5,%-os 1 kg

Ha jól tudom akkor ezek kellenek az alap folyadék készítéshez + az aroma

Ha nikotinos liquidet szeretnék akkor ahhoz kell még vennem külön valami "nikotin szert" vagy elég a sima nikotinos aroma? (Úgy értem ha ezt a kettőt összekeverem abból lesz az alapfolyadék és ha nikotinosat akarok akkor vennem kell hozzá bolti nikotinos e-liquidet vagy van külön nikotin folyadék?)

Kezdő vagyok még nem csináltam ilyet aki csinált adhat pár jó tanácsot :)



2014. dec. 2. 21:07
 1/5 anonim válasza:

Pontosan igy van,pl bp en a vegyszerboltban meg lehet venni ezeket 1450 ft /liter kb.

Az egyensúly keverék 50-50% ban tartalmazza ezeket az anyagokat-

Aromát kell hozzá keverni még,és kész

2014. dec. 8. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ

És ha nikotinos e-liquidet akarok keverni akkor ahhoz lehet külön venni nikotin folyadékot vagy elég a "bolti" e-liquid ami nikotinos és azzal keverjem?

2014. dec. 9. 10:51
 3/5 A kérdező kommentje:

És a két folyadék önmagában is jó?

Úgy értem ha csak pg-t keverek aromával úgyis jó?

Láttam már olyan folyadékot ami csak az egyiket tartalmazza

2014. dec. 9. 11:10
 4/5 anonim ***** válasza:
Már gondolom késő, de azért leírom. Itt a honlapon van fenn ezzel kapcsolatban egy kérdés, ahol az 1. válaszoló küldött egy linket, ami egy letölthető asszem 7 oldalas pdf. Abban kb MINDEN benne van amit ehhez tudnod kell. Valamikor megtaláltam, most már nem. Ha megvan akkor már kb mindent tudsz. :)
2016. márc. 27. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

[link]

Na ez az. Megvan! Olvassátok el és kb minden benne van amit ahhoz, hogy elkezdj kevergetni tudni kell.

2016. márc. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!