Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » A Sims 2, vagy a Sims 3...

A Sims 2, vagy a Sims 3 (esetleg a 4) tetszett jobban nektek?

Figyelt kérdés

Egyáltalán van-e akkora különbség közöttük?

Köszönöm a válaszokat!



2014. dec. 6. 13:31
 1/9 anonim válasza:
sims 3
2014. dec. 6. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Mindegyik jó:) 4-el az a bajom hogy nincs Magyar felírat :(
2014. dec. 7. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Sims 3 jó mert jó lett megcsinálva és jó gafikája nem úgy mint a 2 4 majdnem úgyan csak rosszabb mert nincs magyar felirat és nem tudok angolul
2014. dec. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Sims 2 nekem még elég kezdetleges/gyerekes, de vannak benne jópofa dolgok és ha azt nézzük mikori ahhoz képest le a kalappal. :D Sims 3 egy rosszul optimizált bughalmaz, örülök hogy megszabadultam tőle amint meglett a sims 4. :( 4-es nagyon tetszik, eddig ez a legjobb, elvagyok angollal is. :) Előzőkben is mindig cc-ket használtam, úgyhogy nem gond ha még kevés dolog van benne alapból. Az interakciók meg ilyesmik már úgyis sokkal fejlettebbek, több van belőlük, stb. Csak nagyon várom, hogy valami olyan kiegészítő megjelenjen, mint 3-hoz a Supernatural. :) Különbség grafikában is van, akármennyire szidják a 4-est. Úgy tűnt nagyobb a textúrák felbontása, 3-masban HQ modot használtam, de az is csak a simeken látszott. Szóval érződik, hogy jobb lett valamivel(nálam ultrán megy 4 is). CC-vel meg még a 2. résznek is szép tudott lenni a grafikája. Egyébként tudtommal azért nem adtak többet a sims 4 grafikájára, mert a sims játékosok nagy része nem rendelkezik gamer géppel. Minden estre ha a minimum gépigény kicsi is, publikálták az ajánlottat, ami már i5-ös procit kér. (16/L)
2014. dec. 7. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nyugi emberek lesz magyar felirat a Sims 4-hez a kingmakersteam köztünk jó magam is fordítjuk.
2014. dec. 8. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 hella22 válasza:

Nekem a 2 és a 3 jön be :)

Szerintem a 4 nem nagy valami durranás,többet vártam! :|

Nekem az azért nem tetszik,mert már bonyolul,meg hát inkább akkor a 2 és a 3-om :)

2014. dec. 8. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Én régen Sims 2-vel játszottam, most a sims 3-mal.

A Sims 2-vel el lehetett kenni. Hamar kész voltak a családok, házak. Az emberek élethűségével nem volt bajom. Még a ru

hákkal sem. De azzal igen, hogy az emberek választhattak (azt giszem) öt életcélból azt kész. Ezt a Sims 3-ban nagyon szépen javították. Az öt talajdonság megadásával a simek sokkal egyedibbek lettek. Életcéljaik sokkal színesebbek, több munka közül választhatnak. Az emberek már már néha nekem egy kicsit műek. A 2-ben az emberek csak taxival mehettek ide oda, míg a 3-ban már, hogy ha csak a ház mellé mész mondjuk fogócskázni akkor gyalog rögtön már ott is vagy. A 2-ben nekem nagyon tetszett a magániskolába jutás. Ezt az újabb simsből hiányoltam. Ami még 2-ben jobb volt az az, hogy te is készítgettél várost. Ez a Sims 3-ban nekem nagy csalódás volt.

Összeségében: Sims 2: élvezhető, bár kicsit az emberek ugyanolyanok

Sims 3: szebb grafika, egyedibb simek, növények, közösségi terültek


Remélem segítettem és a.válasszal.mèg nek késtem wl nagyon!

2014. dec. 23. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Előző vagyok telóról írtam bocsi a helyesírási hibákért.

És még valami: A 4 szerintem nem annyira jó, mint amennyire beharangozták. Szerintem az emberek túl műek. Pl.: hibátlan arcok... És úgy olvastam egy helyen, hogy, mint a 2-ben itt sem lehet a városban szabadon járkálni. :(

Szerintem, ha jó géped van, akkor a Sims 3-mal játssz. Szerintem érdemes hozzá megvenni a házi kedvenc kiegészítőt!

2014. dec. 23. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nekem legjobban a Sims 4, de a 3-mal is jol jarsz, bar nem lehet benne annyi mindent csinalni mint a 4-ben.
2017. aug. 16. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!