Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Harry Potter! Nem mindent...

Harry Potter! Nem mindent értek. Valaki segítene?

Figyelt kérdés

1.: Piton és Dumbledore barátok nem? Ha igen,miért ölte meg Piton? A megszeghetetlen eskü miatt?


2.: Mindenki azt mondja,hogy Piton védte Harry-t,de ezt én igazán sehol sem látom,csak azt,hogy Malfoyt védte.


3.:Dumbledore tudta,hogy Piton meg fog halni,akkor miéert tette ki veszélynek?Főleg a Félvér hercegben?


4.: Piton elintézte,hogy a naplója Harry-hez kerüljön? Ha igen miért?


2014. dec. 6. 17:55
 1/5 A kérdező kommentje:
Miért volt szükség arra,hogy megöljék D.-t?
2014. dec. 6. 17:59
 2/5 A kérdező kommentje:
6. Miért figyeli mindenki Harry-t az utolsó részben,és a Mágiaügyi Minisztérium miért áll Voldemort mellett?
2014. dec. 6. 18:11
 3/5 anonim válasza:

olvastad vagy láttad a H.P-t? mert én már rég olvastam/néztem a filmet.ha csak láttad akkor világos miért nem érted.(sokszor csak a jelenet van meg,annak a jelentését meg neked kell kitalálnod.ilyenkor jön az ,hogy megértetted-e vagy sem)

ime az 1. kérdésre a válasz:azért ölte meg mert D-t a horkrux megsemmisítésénél tett kísérlete halálos beteggé tette,és azért hogy át tudják verni voldemortot ez épp kapóra jött. mert már így is úgyis meghal D. akkor már ezt kihasználják.azért hogy rá tudja venni pitont csak rábeszélés kellett (na meg vér a pucába ,de ez már mellékes :)) a többi válaszra én vagy nem emlékszem vagy csak hülyeségek:)

2014. dec. 7. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

2. Kevés ilyen rész van. A Bölcsek kövében a kviddicsezős jelenet, a Főnix rendjében pedig amikor riasztja a Rend tagjait.

3. Piton önként vállalta a veszélyt (Lily Evans emlékére).

4. Nem napló, hanem emlékek. Egyrészt, hogy néhány rejtély megoldódjék (ez csak az írónak meg az olvasónak számít, a szereplőknek nem). Másrészt, hogy Harry megtudja, meg kell magát öletnie Voldemorttal, a benne élő horcrux csak így pusztulhat el.

6. Azért, mert addigra már az a Pius Thickness a miniszter, akit valamelyik halálfaló Imperius-átok alá vett, tehát Voldemort parancsára cselekszik.

Záró megjegyzés: Szerintem olvasd el a könyveket! Sokkal jobbak, mint a filmek. A filmekből tényleg nem lehet megérteni a lényeget.

2014. dec. 11. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
2 Piton azért védte Harry-t mert Lily fia akit szeretett és azért ellenséges vele mert nagyon hasonlít az apjára
2015. febr. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!