Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Normális szórakozóhelyek...

Normális szórakozóhelyek Pesten? Segíts!

Figyelt kérdés
2 hónap múlva leszek 18(lány vagyok) és jelenleg évek óta azzal szenvedünk a barátnőimmel, hogy nincsenek olyan JÓ szórakozóhelyek ahova beengednének 18 alattiakat. Kinézetre nincs gond, mert kb 20nak szoktak nézni,csak a személyivel. Az olyan bulik ahova bejutunk ( ilyen lights offok, meg f*ck the systemek és társaik, illetve helyekből is gondolom ismeritek a tipikus mai törzshelyeket) nem az én stílusom. Nem szimpi nekem a szétcsapott már bocsánat de páwa hülyegyerekekkel és fotelokban hempergő 13 éves, fejüket tevő kislányokkal teli, csak a tuctucra "táncoló" heringpartik. Valahogy sose érzem jól magam ezeken a helyeken, lehet csak én vagyok vele így, de nagyon szeretnék igazi jó zenével teli, hangulatos, kicsit idősebb társasággal lévő helyekre menni. Ha tudnátok ilyet ami nem korhatáros akkor kérlek írjátok le. Valamint ugye 2 hónap múlva tartom szülinapom és akkor már szeretnék menni egy nagyon jó helyre. Na +18as helyek közül melyiket ajánlanátok? Nekem eddig a morrison'st dícsérte mindenki, moulin rouge-t, fogasházat, és még ilyen retro discot is néztem. Köszönöm előre is , nagyon várom válaszaitok.

2014. dec. 9. 14:35
 1/5 oOTedyOo válasza:

Én pl nagyon tudom ajánlani a REMIX clubot a nyugatinál,elég aranyos kis hely,nem túl nagy nem túl kicsi,a zene normális é nincs teli k*csögökkel,mondjuk ki :D


Vagy a NewOrleans Pub ot ,szintén a nyugati környékén,kicsit komolyabb hely,azt is nagyon szeretem.


Ha meg komolyabbat akarsz akkor Mori2 :D

2014. dec. 9. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) A moriról tudom ugye hogy +18as de a másik kettő amit írtál nem?:)
2014. dec. 9. 15:56
 3/5 anonim ***** válasza:
Morri 2 sem olyan hú de színvonalas szerintem, inkább Symbol, Trafiq, Ötkert esetleg PLay
2014. dec. 9. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 oOTedyOo válasza:
A Play undorító hely,egy rakás...meg a Trafiq is :) Az 5kert et elfelejtettem az mondjuk nem rossz és igen, a REMIX és a NewOrleans 17es
2014. dec. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Köszi:)

Utolsó egyetértek, meg is lepődtem hogy egy előző hozzászoló a playt ajánlotta a kérdésemre mikor pont olyan amilyenektől irtózom:D

Köszönöm , a Remix rohadtul tetszik, mindenképp megyek mostanában:))

2014. dec. 13. 14:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!