Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Miért kell állandóan berúgni?

Miért kell állandóan berúgni?

Figyelt kérdés

Én is szeretek szórakozni, és én is voltam nem egyszer részeg. Van, hogy egy-két bulin, ha tényleg megteheti az ember, akkor iszik, mert jól esik, és az sok lesz, és berúg. Mert mondjuk nagy alkalom, vége a vizsgáknak vagy vége a nyárnak, az évnek, stb.

De miért van az, hogy van olyan, aki heti több alkalommal (kettő-három) jelenti ki, hogy "na, menjünk beb***ni!" vagy "ma be akarok b***ni!"? Az az érv, hogy most akarja magát kiélni. Az is néha, hogy meg akar szabadulni a gyomorgörcsétől. De van más is, aki még csak nem is érvel.

Humoros válaszok is jöhetnek nyugodtan, de tényleg érdekel, felpontozok mindenkit, aki a témához kapcsolódik! :)


2014. dec. 9. 18:50
 1/2 anonim ***** válasza:

Minél többet iszok, annál jobban elfeledkezem arról, hogy mennyi mindent elbasztam az életben, kb ezért.


Bár azt hozzá kell tennem, hogy soha nem megyek úgy sehova, hogy "na, most jól beb***szok", csak megtörténik.

2014. dec. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Ez azért egy külön eset. :S De gondolom, tudod, hogy ez nem jó így. :S Megoldást nem hoz, csak "tüneti" kezelés. Folyton nem lehet részeg, ha meg igen, akkor annak következményei is vannak, mintha magad alatt ásnád a gödröt.

De ez egy külön kategória attól, amit én írtam le, ahogy Te is írtad.

2014. dec. 9. 22:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!