Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudtok olyan oldalt, ahol író...

Tudtok olyan oldalt, ahol író társat találhatnék?

Figyelt kérdés

Nagyon szeretek történeteket írni, viszont úgy érzem, nem vagyok elég jó. Szeretnék gyakorolni úgy, hogy más amatőr írókkal írjak együtt történeteket. Tudom, hogy magamtól is írhatnék, de ki szeretném próbálni valakivel együtt is az alkotást. Barátaim, írói ismerőseim nincsenek, ezért őket nem tudnám megkérdezni.


NEM szerepjátékra gondoltam. Esetleg egy két-háromszemélyes szerepjáték (attól függően, hogy hány ember között történik a társulás) szolgálhat a történet alapjául, de a végkimenetel mindenképp vagy egy szöveges történet lenne, vagy esetleg képregény (~rajzolni jobban tudok, mint írni).

Tudtok olyan oldalt, ahol találhatnék írótársat?


17/L



2014. dec. 10. 11:34
 1/2 anonim ***** válasza:

A képregényekhez tudok ötleteket adni, és ha tetszik a munkád, akár komolyabban bele is lehet fogni. Oldalt terveznék, meg egyéb.

Sokszor gondolkodtam már ezen, így ötletekből nincs hiány:D

1-2 rajzodat el tudod küldeni privátban? Mert s stílus sokat számít a történet szempontjából.

2014. dec. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm, hogy írtál! Írtam üzenetet.
2014. dec. 11. 07:27

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!