Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Kedves tumblisok új vagyok...

Kedves tumblisok új vagyok tudnátok mesélni az oldalról?

Figyelt kérdés
Sziasztok tumblisok új vagyok tumblrön és az oldalról szeretnék érdeklődni be tudnátok követni? Nagyon hálás lennék itt a nevem szerintetek jó az oldal? Itspeaceandlovebitch

2014. dec. 11. 14:54
 1/7 anonim válasza:
Szia! Utána néztem a tumblidnak, látszik, hogy még új vagy, viszont a megosztott képek tetszenek. :) Ha kérsz segítséget, írj.:)
2014. dec. 12. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Tucat. A tumblr nem a követőkről szól.
2014. dec. 12. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
84%

jó tanács: töröld magad:)

mert hamár egyből követőkön vered magad akkor rég rossz, nem neked való, ne rontsd el te is.

2014. dec. 20. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Az előttem szóló (sajnos) a szívemből szólt.

Lehet hogy nyersen fogok fogalmazni, ne haragudj. De jobb ha most tudod hogy a tumblr nem arról szól hogy másoknak tetsszen és hogy sokan bekövessenek. Ez pont nem az az oldal hogy "azért csinálom mert menő". Aki így gondolkodik, remélem elkotródik. A tumblr az önkifejezés eszköze. Önmagadat kell tükröznie, azt kell hogy lássák az emberek az oldalad által, hogy milyen vagy te. Nem kívül belülről fognak ismerni, ez természetes, de egy minimális képet alkotnak rólad ez alapján. És akkor már legyen igényes, legyen olyan, amilyen Te magad vagy. Ha össze-vissza van hányva rengeteg kép, akkor azt fogják gondolni hogy trehány vagy. Ha olyan képeket fogsz 100%ig megosztani, ami ezeregy tumblr-ön megtalálható, azt fogják gondolni nem vagy egyedi. SZARNI KELL mások véleményére DE a tumblr ne másoknak tetsszen, hanem neked.

2014. dec. 27. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Jajj...komolyan :D Egyelek meg titeket. Önkifejezés. Ez aranyos.


Ez csak egy blog. (húhogymerieztmondani) Semmi komoly ez az egész. Ha ő követőket szeretne akkor azt szeretne. Mi gond van ezzel? Nagymenő "tumblis" tinik akiknek csoda ha 2 éve van account-juk osszák az észt általában hogy mit kell hogy kell. Én személy szerint 6 éve vagyok felhasználó és elég szomorúan tapasztalom hogy a fentiekhez hasonló válaszolók gazdái cseszték el az oldalt. Az utóbbi években túl sok magyar tinédzser regisztrált akik előszerettel osztogatják a messengeres ékezetnélküli bölcseleteiket stb. Na ők azok akik szerint ez az egész önkifejezés meg a lelkünk tükre meg jajjjj nyálas hülyeségek. Jobban jár a kedves kérdező ha nem követ be magyar blogokat.

2014. dec. 27. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

a 3. vagyok:) képzeld el hogy 5.. ismétlem 5 éve tumblizok:) Szóval nem vagyok "nagymenő tumblis tini". Elcsesztem az oldalt? Ennyihez van eszed, osztani az észt. Az ilyen marha emberek miatt van a legtöbb menő tucat tini lánynak blogja.. és vajon milyen képeket reblogolnak és mit éreznek? Tippelhetsz.

Taps-taps.

2014. dec. 28. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Én tényleg nem azért csináltam a tumblrömet hogy "menőnek" érezzem magam én ezt komolyan gondolom köszönöm mindenkinek aki írt.
2014. dec. 31. 19:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!