Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szeretnék, egy házibulit...

Szeretnék, egy házibulit tartani panelban, van ennek valami jogi akadálya?

Figyelt kérdés

Szilveszteri bulit szeretnék egy panel lakásban tartani, természetesen a szomszédoknak szólni meg ilyenek, de lehet ennek valami jogi akadálya, esetleg bírság?

Rendőröket hívhatnak ránk? Mégegyszer hangsúlyozom SZILVESZTERKOR!



2014. dec. 13. 10:17
 1/1 anonim ***** válasza:
a jogi hátterét nem tudom, majd elmondják neked, de én tapasztalatból írom, hogy bizony sajnos elég lehetetlen vállalkozás. mi is akartunk (4-es panelben, és még csak nem is laknak sokan a házban), és az alattunk levő 2 banya közölte, hogy márpedig ha 10 után meghall vmi hangoskodást, ő kihívja a rendőröket. utána kérdeztem jogászt is erről, és ugyan hirtelen fejből ő se tudott hivatkozást, de azt mondta, nincs különbség a szilveszter éjjel és az egéyb éjjel között, szal elvileg csak akkor tarthattok, ha minden érintett a beleegyezését adja, de szó szerint minden! aki csak hallhatja meg aki csak 3 hét múlva rá kitalálhatja h neki miattatok van azóta alvászavara, na attól mind írásban be kéne szedni a beleegyező nyilatkozatokat, nehogy később baj legyen belőle.
2014. dec. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!