Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Melyik rubik versenykocka a...

Melyik rubik versenykocka a jobb, DaYan V ZhanChi vagy Moyu Aolong v2?

Figyelt kérdés
Előnyökre,hátrányokra vagyok kíváncsi .Mindkettőt a lightake -ről venném és ugyanolyan árban vannak.

2014. dec. 14. 22:52
 1/4 anonim ***** válasza:

Hmmm nehéz. Én anno Zhanchival kezdtem, nagyon szerettem, most Aolongom van és ezt is szeretem. Ami mindenképpen az Aolong mellett szól, hogy sokkal kevesebb a poppolás, mint a Zhanchinál. Ami a Zhanchi mellett szól, hogy elvileg kevesebbszer van corner twist. Mondjuk nekem az Aolongommal sem volt túl sok. Mind a kettő nagyon gyors kocka, corner cutting, ha külön nézzük, akkor ugyanolyan körülbelül, de az én stílusomhoz jobban illik az aolong, olyan érzésem van egy rendes oldásnál, mintha az aolongnak jobb lenne.


Igazából mind a kettő kiváló kocka. Ha mostanában kezdted a kockázást (gondolom igen, különben nem kérdeznéd ezt az igen gyakori kérdést), akkor eléggé mindegy, melyiket választod, mert a kocka fogja kialakítani a továbbiakban a stílusodat. Egyikkel sem jársz rosszul. Én mindkettőt kiraktam több ezerszer, és ha mondjuk ellopnák ezt a két kockámat, szerintem aolongot vennék ismét.

2014. dec. 15. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
AuLong v2! Nagyon jó kocka, szerintem a legjobb.
2014. dec. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is van mind2. Anno én is Zhanchival kezdtem, héha gy felb.szott amikto szétesett hogy nagyon :D. Aztán lett Weilongom, nekem az is jobban bejött, mint a zhanchi. És most van Aolong v1-esem. Ez szerintem az eddigi legjobb. (olyasmi mintha a zhanchi és weilong ötvözve lenne.) Barátomnak van V2-je is, de az úgy akad mint a fene. Nekem Aolong V1 (annak ellenére is hogy corner twisttel, azért nem vészes 100ból eyszer ki lehet bírni :D)
2014. dec. 17. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
De ha az a 100/1 corner twist Pont akkor van, mikor majdnem világrekordot álítottál fel, akkor az elég necces :D ha lazítunk a csavarokon meg jól beszilikonozzuk, akkor az AuLong v2 a legjobb.
2014. dec. 17. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!