Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mondanátok véleményt a blogomról?

Mondanátok véleményt a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]


Tudom, még az elején vagyok, de akkor is... Ésss, légyszi, utálkozók ne írjanak! Köszi:)



2014. dec. 16. 17:07
 1/6 anonim válasza:

A Design nagyon szép, csak egy kicsit olvastam bele, mert nem igazán vagyok oda a Larrys blogokért, de nekem eléggé tetszik.

Nagyon ötletes, hogy most egy újabb nem létező lényes blogot olvashattam, lehet, hogy még el is fogok iratkozni.

Csak így tovább, valószínűleg nagyon sok pozitív kommentet kapsz majd és a feliratkozóid száma sem olyan kevés. Ezek a számok sokat fognak nőni. ;)

Remélem, hogy ennyi elég, nem tudok nagyon kritikát írni, bár nem igazán van mit kritizálni, hiszen nagyon jól írsz, a történet egyedi és a design is csodálatos.

Ha szeretnél beszélgetni írj rám! ;)

xoxo, egy directioner <3

2014. dec. 23. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm!!!:)
2014. dec. 27. 23:38
 3/6 anonim válasza:
juuuj :) nekem nagyon tetszik :) nem tudnád csatolni a hátteredet? nyugi nem akarom lemásolni csak nagyon tetszik és beállítanám háttérnek a gépemen :)
2015. jan. 4. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
LARRY SHIPPEREK! <3
2015. jan. 4. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

[link]


:)

Köszönöm a szép szavakat:)

2015. jan. 9. 18:42
 6/6 anonim válasza:
Uristeeen:d máris kedvenc*-*
2015. febr. 10. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!