Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Most akkor megnézte az adatlap...

Most akkor megnézte az adatlapomat?

Figyelt kérdés
Nem rég azt hallottam, hogy a facebook-on meg lehet nézni, h ki nézte meg az adatlapomat. Méghozzá úgy, hogy ha frissítek és jobb oldalon mindig kijön ilyen, hogy kiket ismerhetek, stb.. És ott mindig ugyanaz a fiú szerepel. Osztálytársak vagyunk de nem az ismerősöm. Szerintem ez hülyeség, hogy akkor ő nézegeti a profilomat? Meg elvileg ha a keresőbe beütök egy nevet akkor az első akit kiad az nézte meg legutoljára az adatlapomat. Van ennek bármilyen valóságalapja? Vagy ez hülyeség? Mert én ezt nem tudom elképzelni. remélem érthetően fogalmaztam:))
2014. dec. 25. 12:41
 1/2 anonim válasza:
Nincs semmi ilyen valóságalapja. A rendszer random módon működik. Legalábbis szerintem😊
2014. dec. 25. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
nálam ez úgy van, hogy akinek rámegyek az adatlapjára, akkor előszeretettel dobálja fel utána nekem az ismerősök keresése között azt a személyt elsőként. Talán nálad is így van.
2014. dec. 26. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!