Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Tudnátok mondani a stílusomnak...

Tudnátok mondani a stílusomnak megfelelő blogot?

Figyelt kérdés

Koromnak megfelelő szerzőtől leginkább (14 éves vagyok), egyszerű, nem hatásvadász dolgok érdekelnek. Utálom az idézeteket, és a depressziós mélázást. Életvidám, kicsit cinikus, vicces stílusú bejegyzéseket szeretnék olvasni, minél sokszínűbb témákban. Semmiképpen ne legyen sablonos, tucat blog, mert attól herótom van. Nem vagyok romantikus típus sem, de elviselem, sőt ha jól van megírva (egy könyvben például) szeretem is a szerelmi szálat. Ja, és rengeteget olvasok.


Bocsánat ezért a rengeteg kritériumért, de elég "különc" vagyok, és egyedül nem igazán találtam ezeknek megfelelő blogot. Remélem tudtok segíteni, előre is köszönöm. :)



2014. dec. 28. 12:16
 1/6 anonim válasza:

[link]

Ez talán megfelel az elvárásaidnak, remélem tetszik:)

2014. dec. 28. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 Alexis lark válasza:

[link]

nem tudom ilyenre gondoltál-e. de a jegyzetek között van pár, aminek Bordó megnyilvánulások a címe, szerintem nem igazán szokványos. de nem vagyok biztos abban, hogy ilyenre gondoltál.

2014. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Sajnos egyik sem igazán az én világom, én valami ilyesmire gondoltam: [link] ez az én blogom, de nem is azért csinálom hogy olvassák, mert láthatóan nem olvassák, hanem csak úgy, hogy fejlődjek általa. Szóval ne szóljatok le érte, ha lehet, mert tudom, hogy nem a legjobb, és csak szemléltetés végett linkeltem be. Egyébként nagyon köszönöm a válaszokat. :)
2014. dec. 29. 13:26
 4/6 anonim ***** válasza:
Na. A válasz enem is érdekel, viszont megnézem a blogdat, mert érdekesnek tűnik :)
2014. dec. 31. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 smile111 válasza:
ez a blog tök jó!
2015. máj. 4. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 SoraDraco válasza:

én ajánlanám ezt az oldalt: [link]

Talán pont ez az.. vagy nem.Egy próbát megér.:)

2015. máj. 5. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!