Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » T-online interneten, ps4-en,...

Gele19 kérdése:

T-online interneten, ps4-en, fifa 15 online hiba. Mi lehet a gond, miért reklamáljak a T-nél?

Figyelt kérdés

Ezt kaptam az EA-tól választ miért nem működik rendesen (sokkal lassabb vagyok az ellenfélnél, sprint gomb mintha nem is lenne, minden késve reagál, stb.) a Fifa sorozat online nálam ami peer to peer kapcsolatot használ.


50/5mb a netem, 6-8 ping, 0-2 jitter, 0 csomagvesztés, a ps4 statikus ip-je dmz-ben. Minden játék tökéletesen fut (semmi késés) ami szervereken megy. Viszont a fifa nálam 100-ból 100x rossz, úgy hogy az ellenfélnél láthatóan jól működik. Valami nem stimmel nálam az biztos.


AZ EA VÁLASZA MIUTÁN FELMÉRTÉK A NETEMET:


"Ahogy már korábban érintőlegesen említettem, a legvalószínűbb oka az egész mizériának egy kapcsolattípus-inkongruitás. A német térségben pl. a Kabel Deutschland internetszólgáltatóval vannak kapcsolathibák egész Németország szerte.

Lehet, hogy egy tizedannyira jó kapcsolattal, de más szolgáltatóval teljesen folyékonyan menne a játék. Ehhez még hozzájön, hogy az okozója ezeknek a hibáknak, többek között software frissítésekböl fakadhatnak, mint a korábban említett német kollégák esetében. Ott egy friss Xbox One Update csapta ki a biztosítékat az adott játékosoknál.

A szervertől való távolság csak játék után és előtt veszi figyelembe a rendszer. A meccs kizárólag a két játékos között zajlik, persze, ha a rendszerünkhöz való közvetítés nem tökéletes, ami tucatnyi tényezőn múlhat, akkor keletkezhetnek ilyenfajta frusztrációk. Megértésedet ez ügyben köszönöm.

Korábban már felhoztam, de mindenképp átvinném a PS4-et a helyedben egy pár ismerőshöz, akik más szólgáltatóra esküdnek. Hátha tényleg csak ezen múlik. Otthoni számtechnikus ismerőseim általában a UPC-t és a Digit javasolják. Egy próbát mindenképpen megér.

Üdvözlettel,

David H.

EA Felhasználói élmény csoport"



2014. dec. 28. 18:37
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!