Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit vegyek fel?

Mit vegyek fel?

Figyelt kérdés

Ugye nemsoká szilveszter és házibuliba megyek de eddig soha nem voltam bulizni. Szerintetek mit vehetnék fel? És milyen sminket ajánlanátok?

adatok: 16 éves vagyok, 164 cm, 54kg, a hátam közepéig érő barna és piros haj (ombre), kék szem



2014. dec. 30. 01:09
 1/2 anonim ***** válasza:

Lisa Eldrige videói között böngéssz, ő sztársminkes, és annyira szuper dolgokat tud, én imádom :) Persze csak akkor, ha már megvan a ruhád. Tapogatózz közbe, a többiek mit vesznek fel, én amúgy általában szilveszterkor valami csinos de mégis kényelmes ruhát felvenni, pl ilyenre gondolok:

[link]


Ehhez lehet kiegészítőket is használni, de azért pamut , ha le akarsz dőlni valahová, mert nagyon álmos vagy, akkor sem fogod tönkretenni, mert nem olyan kényes, gyűrődős, mint egy szaténruha. Persze egy csinos top és farmer is teljesen rendben van.

2014. dec. 30. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Youtube-ra beírod,hogy buli smink és kiválasztod ami tetszik neked,de egyszerű és van hozzá alap anyagod,veszel valami neon parókát amit most mindenhol árulnak ,ruha valami hétköznapi (pl. csőgatya és egy sima póló).
2014. dec. 30. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!