Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mit gondoltok a blogomról?

Darkness10 kérdése:

Mit gondoltok a blogomról?

Figyelt kérdés

[link]

Jöhet rossz és jó kritika is :)



2014. dec. 30. 11:59
 1/3 anonim válasza:
Már bocsi, de ezt már feltetted egyszer, az nem volt elég?
2014. dec. 31. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

"Nincs annál "jobb" az életben amikor csak magadra számíthatsz. Nincs annál rosszabb amikor szégyelsz ki menni az utcára egy személy miatt, akit ráadásul pár éve még szerették mert még nem tudtál a sötét titkairól." - DUGIG VAN HIBÁVAL


Helyesen írva: Nincs annál "jobb" az életben, amikor csak magadra számíthatsz. Nincs annál rosszabb, amikor szégyellsz kimenni az utcára egy személy miatt, akit ráadásul pár éve még szerettél, mert még nem tudtál a sötét titkairól.


"Egy halálfaló történeteit olvashatod!" - alany-állítmány nincs összeegyeztetve


"- Raveeeen!!!!!!!!!!!!! - Szólt Female a házi tanítóm és egyben pót anyukám - Levél jött a Roxfortból!!" - sosem használunk több felkiáltójelet, főleg nem ennyit. rosszul írod a párbeszédeket. a Female pedig nagyon rossz név, nem tudom hogy esett erre a választásod.


Ennyit olvastam el a blogodból, ahhoz hogy rájöjjek, tuti nem fogom olvasni. A helyesírásod, fogalmazásmódod katasztrófális, igénytelen az egész.


Az egyetlen pozitívum a háttérzene, az hangulatos. :)

2014. dec. 31. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem sem tetszik. A sztori egy nudli, nekem nem mond semmit. A szöveg rengeteg helyesírási hibát tartalmaz, bár ezt az előző hozzá szóló, már kifejtette, így én már nem fogom.

A designe nekem túl sötét, bár ez igazából személyes vélemény, szerintem morbid.

Egyedül 2 dolog tetszik benne:

- a macska

-az egér mozgásánál hulló kis hópehely.

amúgy noku

És az, hogy többször kiírod csak azt bizonyítja, hogy mennyire reklámozás céljából írod csak ki, meg az oldal megjelenítések növelése érdekében.

2015. jan. 1. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!