Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Szerintem Tibi atya nagyon...

Szerintem Tibi atya nagyon kártékony az emberekre, és amit reklámoz annak egy végtelenül lenézett dolognak kéne lennie és nem viccesnek. Van itt olyan aki egyetért velem? Mit gondoltok erről?

Figyelt kérdés
Elfogadottá, sőt viccessé teszi az alkoholt a fiatalok körében. A kulturálatlan ivást hirdeti, mintha az valami teljesen normális hétvégi/hétköznapi program lenne. Amelyik ismerősöm kedveli abban csalódok.

2014. dec. 30. 22:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Te dolgod. A kulturálatlan ivás olyan hatezer éve teljesen elfogadott hétvégi/hétköznapi program. Most az, hogy ez vicces vagy sem személye válogatja, szerintem senkinek a fejéhez nem tartanak az oldal szerkesztői pisztolyt, hogy igyál. Egy bizonyos kor felett ezt az ember már el tudja dönteni. A gyerekekkel meg talán törődhetnének a szüleik ha már összehozták őket, hogy mit néznek, meg miről mit gondolnak. A probléma itt van, hogy a többség csak lepottyant egy gyereket, de később napi szinten törődni vele már fárasztó nekik.
2014. dec. 30. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Követem Tibi atyát, olvasom amiket "hirdet", de én mégsem vagyok az aki ennek hatására addig vedeli az alkoholt míg olyan állapotba kerül, hogy nem tud magáról. Sőt én 17 éves vagyok. Soha nem rúgtam még be. Sőt inni sem szoktam alkoholt. Esetlen ritkán ha egy olyan összejövetelen vagyok, de akkor is csak más poharából 2-3 kortyot.
2015. márc. 10. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én egyetértek a Kérdezővel. Magyarországon körülbelül 500.000 ember küzd alkoholproblémákkal... ebben a témában benne vagyunk a világ top10jében... ez borzasztó, nem pedig vicces. Ha valamiből ilyen szinten poént vsinálnak, az elfeledteti az emberekkel, hogy ez valós probléma.. és az, hogy 6000 éve bevett szokás emberhez méltatlanul viselkedni, az nem azt jelenti, hogy ez jó

egy rokonom már eghalt a pia által, egy másiknak csak a családja és a háza ment rá, de kigyógyult.. és kb mindenkinek van vagy volt valamilyen kötődése alkoholistákhoz... és ez szánalmas..

megvetjük az utcán a saját hugyában fetrengő piától eszméletlen csövest, aztán hazamegyünk, és a fészbúkon belájkoljuk ugyanezt... lehet röhigcsélni, de tibi atya csak arra jó, hogy elfogadottá tegye a kultúrálatlan és igénytelen alkoholfogyasztást..


Elítéli a VBKt, mert bűn hígítani a bort... és folyton a fröccsről, vagyis a vizezett borról beszél

poént csinál a citromos sörből olyan demagóg szinten, hogy egy poénja szerint az a sör ihatatlan, amibe valaki citromkarikát dobott... ezt mondd a BB búzasörnek..


ócska demagóg, soviniszta poénok, és még az árult termékei is szarok... a borát meg ne kostoljátok, vegyetek helyette Dankót, már az is mérföldekkel jobb...

2015. dec. 16. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!