Kezdőoldal » Szórakozás » Egyéb kérdések » Mi a véleményetek a tumblrömről?

Mi a véleményetek a tumblrömről?

Figyelt kérdés
[link]

2015. jan. 1. 15:41
 1/8 anonim ***** válasza:

Az ott te vagy a képen valami alkoholos üveggel? Fordított kereszt? Tisztában vagy te a jelentésével? És látok ott rendes, latin keresztet is. Akkor most hogy van ez? A latin kereszt egy keresztény, a fordított kereszt pedig egy sátánista szimbólum. Tisztában vagy te egyáltalán bármivel is amit menőzésből raksz a blogodra? Azt se tudod mi az, de azért felrakod, mert sokan mások is felrakják? Butus.

A blogodnak egyébként semmi lényege, értelme, vagy stílusa. csak random rakosgatsz fel képeket. Egyszerű tucat-tini blog. Olyan tucattinié, aki azt hiszi, attól lesz felnőtt, ha egy alkoholos üveggel pózol. Szánalom.

2015. jan. 1. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
A képen én vagyok, kölyökpezsgővel a kezemben. A fordított kereszt pedig eredetileg nem sátánista szimbólum. Semmit sem rakok föl "menőzésből". Nem más blogok mintájára formálom a sajátomat. Igaz, hogy a blogomnak nincs egységes stílusa, ebben igazat adok neked. Sokfajta képet megosztok, de mindegyik én vagyok. A saját egyéniségemet tükrözi. Egyébként egyáltalán nem akarok felnőttnek látszani. Köszönöm a véleményt, végül is én kértem.
2015. jan. 1. 16:41
 3/8 anonim ***** válasza:

Vallásos vagy? Mert akkor oké a kereszt. Elszomorító, hogy már minden második kis tinilány abban flangál az utcán. Ez...hogy is mondjam...szerintem elég bunkóság, hogy nem veszik komolyan a keresztények jelképét, és csak azért hordják, mert más is hordja.

Mindegy.

A blogod szempontjából: a kereszt, és a fordított kereszt akkor sem fér össze. Ez csak egy vélemény, persze.

2015. jan. 1. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Azt nem mondanám, hogy vallásos vagyok, de hiszek Istenben.
2015. jan. 1. 18:31
 5/8 anonim ***** válasza:
Amiket előttem leírtak, én is nagyjából azt gondolom, de azokon kívül néhány posztod tetszik! :)
2015. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
nekem nem tetszik, hogy megváltoztattad az egeret, főleg hogy ilyenre:( a téma sem tetszik, így csak az első pár oldalt néztem végig. a képek összefüggéstelenek szerintem és idegesítő, hogy ennyi kereszt van ahhoz képest, hogy nem vagy vallásos :D
2015. jan. 2. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Viszont attól hiszek Istenben, csak nem akarok egy konkrét valláshoz tartozni. (Egyébként katolikus lennék.)
2015. jan. 2. 23:20
 8/8 anonim ***** válasza:

De a latin keresz-fordított kereszt kombót felejtsd már el!

Hülyén néz ki együtt.

Tudom én, hogy a fordított kereszt eredeti jelentése nem sátánista, de később annak használták. Bármennyire is bizonygatod, hogy jó ez így, nem, mert félreérthető.


Ráadásul eleve túl sok a kereszt. Ha tényleg tiszteled a jelképet, és hiszel Istenben, akkor ne halmozd tele vele a blogodat, hanem egy helyet találj neki, ahol jól mutat.

2015. jan. 3. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!